Skocz do zawartości

Silver Wings Fiat CR.32 1:32


shadowmare

Rekomendowane odpowiedzi

Tym razem najnowsza praca - żywiczny Fiacior. Kupiłem go i rozbabrałem już w 2013 ale poległem. W międzyczasie zobaczyłem malunek Pana Wróbla na okładce książki "Crickets Against Rats" i te bijące kolorami po oczach malowanie na tyle mnie zainspirowało, że powróciłem do niego i ulepiłem. Wiem, że pewnych detali brakuje - celowo je sobie darowałem, żeby nie pourywać.

Warsztat:

http://www.pwm.org.pl/viewtopic.php?f=12&t=65761

 

qXcKvKo.jpg?2

 

TGOvEl2.jpg?1

 

6ERCVCw.jpg?3

 

ghy4ikn.jpg?2

 

1xkLq00.jpg?2

 

Tpi0bBD.jpg?2

 

lBAUr6K.jpg?1

 

Moja "Colección Española" :

 

bpcjcqm.jpg?1

 

Q9S97kD.jpg?1

 

EfIzDkw.jpg?2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo wszystkim!

No, tu nie mam najmniejszych wątpliwości. Super, super, super!

Dół CRa - wprawił mnie w niekłamany zachwyt.

Pozdrawiam

Hubert

Cieszę się, że się podoba. Trochę właśnie nie wiedziałem czy przypadkiem nie przesadziłem z brudzeniem spodu.
Zacny, samoloty to nie moja brocha ale zamówiłem sobie P-11 od tego producenta pod wpływem ochów i achów podczas przeglądania warsztatów i galerii samolocików w dużej skali
Nie chcę być malkontentem ale muszę to napisać - P.11 to najgorszy model Silvera. Śledziłem budowę jeszcze modelu-matki i już wtedy widziałem straszne babole. Po ukazaniu się PZLki moje obawy się potwierdziły niestety. Porównaj sobie sklejony z pudła Mirage Hobby i SW. Nie bierz tego do siebie, po prostu dali ciała.
Fajny' date=' fajnie zmalowany, brudzenie spodu pomysłowe, ale wykonanie "na moje oko" takie se, choć jak pisałem sam pomysł zacny

A hiszpańska kolekcja wrażenie robi, że ho ho. Podoba się.[/quote']Dziękuję. W jakim sensie nie jest ok? Za mocno poleciałem z brudzeniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny, fajnie zmalowany, brudzenie spodu pomysłowe, ale wykonanie "na moje oko" takie se, choć jak pisałem sam pomysł zacny

A hiszpańska kolekcja wrażenie robi, że ho ho. Podoba się.

Dziękuję. W jakim sensie nie jest ok? Za mocno poleciałem z brudzeniem?

Nie przekonuje mnie spód kadłuba. Za kołami na płatach się brudzenie broni, ale na kadłubie syf zaczyna się wcześniej niż ślady na skrzydłach - jakby podwozie było z kółkiem przednim to by było sensownie. Kurz i brud na spodzie kadłuba widziałbym raczej zachodzący od burt do środka, zaczynający się gdzieś w pół drogi między krawędzią spływu a kółkiem ogonowym a nie tak jak teraz "szpicą" w połowie cięciwy dolnego płata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwolnij bo kończą mi się ochy i achy.

Jasne że ładny i się podoba. Kolekcja również.

Dzięki!. Ok, wrzucam niższy bieg ale w sumie nie za wiele już do pokazania zostało.

Nie przekonuje mnie spód kadłuba. Za kołami na płatach się brudzenie broni, ale na kadłubie syf zaczyna się wcześniej niż ślady na skrzydłach - jakby podwozie było z kółkiem przednim to by było sensownie. Kurz i brud na spodzie kadłuba widziałbym raczej zachodzący od burt do środka, zaczynający się gdzieś w pół drogi między krawędzią spływu a kółkiem ogonowym a nie tak jak teraz "szpicą" w połowie cięciwy dolnego płata.

Dobra koncepcja. Rzeczywiście mogłem to bardziej przemyśleć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę być malkontentem ale muszę to napisać - P.11 to najgorszy model Silvera. Śledziłem budowę jeszcze modelu-matki i już wtedy widziałem straszne babole. Po ukazaniu się PZLki moje obawy się potwierdziły niestety. Porównaj sobie sklejony z pudła Mirage Hobby i SW. Nie bierz tego do siebie, po prostu dali ciała.

 

Czytałem opinie, fotki przeglądałem, ale widziałem też kilka warsztatów i galerii na fb. Wydaje się całkiem ładny i składalny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.