Skocz do zawartości

B-25B Hari Kari-er Kpt. Charles R. Greening, Academy 1:48


Hammett

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Męczyłem, męczyłem i wymęczyłem. Kilka miesięcy zmagań i wreszcie udało mi sie skończyć to "maleństwo". Zestaw Academy, także było co robić, ale bez jakiejś tragedii. Do modelu dorzuciłem Edkowego Big Eda, światła lądowania Quickboost oraz kilka własnych modyfikacji. Pomimo dodania obciążenia nosa, model siada na dupie, także muszę wymyśleć sposób na przymocowanie do podstawki.

 

To tyle słowem wstępu, zapraszam do galerii ;-)

 

0ddW9IP.jpg

 

JT5CjQy.jpg

 

ySgPhKD.jpg

 

V33a2q2.jpg

 

Lq0x5ZY.jpg

 

yZgsRPx.jpg

 

zixIoUK.jpg

 

uIHFIeb.jpg

 

8vFrVch.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny, naprawdę piękny i fajnie wyeksponowany!

 

Podoba mi się sam temat, malowanie, opony i wykończeniówka. Pytania mam trzy:

 

1. Jakie dałeś fotele ?

2. Atrapy zamiast km-ów są ?

3. Można zobaczyć fotki od spodu ?

 

Pozdrawiam

Kornik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny, naprawdę piękny i fajnie wyeksponowany!

 

Podoba mi się sam temat, malowanie, opony i wykończeniówka. Pytania mam trzy:

 

1. Jakie dałeś fotele ?

2. Atrapy zamiast km-ów są ?

3. Można zobaczyć fotki od spodu ?

 

Pozdrawiam

Kornik

 

 

Dzięki Panowie, Cieszę się że model się podoba :-)

 

Odnośnie pytań, to tak:

1.fotele to są Edkowe blaszaki z Zestawu Big Eda, poduchy wykonałem z Tamkowej szpachli epoxy, dodałem jakieś pierdoły w postaci np. mapy w tylnej kieszeni fotela.

2. Z tyłu oczywiście są atrapy

3. Postaram się wrzucić kilka fotek dołu, jak tylko znajdę czas

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam fotele Quickboost, które są całkiem fajnie wykonane. Te zestawowe to chyba najgorszy detal tego modelu Accurate Miniatures. Fajnie, że zadbałeś o szczegóły. Naprawdę wielki szacunek dla Ciebie, że pokusiłeś się o ten model, w tym malowaniu i do tego zrobiłeś go tak, że wygląda bardzo atrakcyjnie.

 

Pozdrawiam

Kornik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam fotele Quickboost, które są całkiem fajnie wykonane. Te zestawowe to chyba najgorszy detal tego modelu Accurate Miniatures. Fajnie, że zadbałeś o szczegóły. Naprawdę wielki szacunek dla Ciebie, że pokusiłeś się o ten model, w tym malowaniu i do tego zrobiłeś go tak, że wygląda bardzo atrakcyjnie.

 

Pozdrawiam

Kornik

Dzięki wielkie. Tez sie zastanawiałem nad tymi fotelami, bo faktycznie są świetne, ale już zakupiłem edkowy zestaw więc zostałem przy tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Pięknie wyszedł Taka mała rada na przyszłość - krawędzie przezroczystych elementów pomaluj na czarno/smoke - da to efekt szkła i zmieni wrażenie że szybka jest bardzo gruba w przekroju. Piszę o tym, gdyż mocno widać białe krawędzie na obudowie światła na krawędzi natarcia skrzydła.

 

Poza tym detalem model wyszedł świetnie Piękne cieniowanie

 

Pozdrawiam

Messer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie wyszedł Taka mała rada na przyszłość - krawędzie przezroczystych elementów pomaluj na czarno/smoke - da to efekt szkła i zmieni wrażenie że szybka jest bardzo gruba w przekroju. Piszę o tym, gdyż mocno widać białe krawędzie na obudowie światła na krawędzi natarcia skrzydła.

 

Poza tym detalem model wyszedł świetnie Piękne cieniowanie

 

Pozdrawiam

Messer

 

O widzisz , dobry patent. Zastosuje w przyszłości, dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.