Skocz do zawartości

MIG-25RBT, 1:48 ICM


empit

Rekomendowane odpowiedzi

Model jak w tytule. Sklejany prosto z pudła, bez dodatków. Malowanie Pactra i Alclad. Całkiem przyjemnie się sklejało.Wszystko ładnie spasowane. Zapraszamdo galerii

 

CJ2lK8r.jpg

 

CmxHZiL.jpg

 

rLh83bW.jpg

 

mMbPqqU.jpg

 

w3tG8NZ.jpg

 

0BW9jma.jpg

 

61ItYoI.jpg

 

dLqaAwf.jpg

 

4SdUCMn.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję. Model nie ma żadnych dodatków, robiony tylko dla przyjemności, do gabloty. Kabina może siermiężna, ale na półce wygląda nieźle :-) Jak będzie otwarta, to może kiedyś coś będzie można do niej dodać. A na razie, stoi. Oko cieszy.. Wielkie to bydlę! I Wnukom się podoba :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, nie znalazłem bomb FAB-500M62. Ale belki są, więc jak się pokażą bomby, to pewnie podwieszę A co do pasów, To będę zamawiał do SU-27, to przy okazji wezmę do 25.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modelik jest bardzo fajny i duży Gratulacje ukończenia jego budowy. Właśnie mam go rozgrzebanego. Jednak co do spasowania to mam odmienne zdanie. Pomijając zwichrowane górna i dolna płaszczyzna kadłuba, za szeroki element zasobnika spadochronu w stosunku do reszty "garbu", to kompletnie niedopasowany dziób do sekcji kabiny (różnice sięgające 1 mm.) już przyprawia o zawrót głowy. Szkoda też że dziób nie jest w formie stożka. Ułatwiłoby to pracę . Dodatkowo trzeba usuwać kilka dziur po wypychaczach we wnętrzu dysz wylotowych oraz kanałów wlotowych powietrza. Jakie jeszcze baboliki wyjdą, zobaczymy. Razi też brak tarcz zegarów czy to w formie kliszy czy w formie kalkomanii. Pasy pasują od miga 21( są identyczne tylko trzeba dorobić 2 brakujące paski; info dla kogoś kto nie chce kupować dodatkowo pasów a ma niepotrzebne od migusia 21 . Co do koloru kabiny to ja mieszam emerald green z sky blue mr hobby seria H. ( z odrobina białego).Tutaj dodałbym tylko ugięcie oponek bo razi i ewentualnie psiknął dysze wylotowe tytanowym lub lekko złotym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak mimo tych niedoskonałości, polecam tego Miga. Ja zrobiłem go w sumie jako przerywnik przy DO-17Z-2 od ICM-u. Okazało się, że brakuje mi dziobowej sekcji oszklenia. Idzie już do mnie z Ukrainy ( ukłon w stronę ICM :-) ) A w zeszłym tygodniu nabyłem jeszcze He-111. I z pełną odpowiedzialnością za słowa, stwierdzam, że modele od ww. producenta to przyjemność sklejania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.