Skocz do zawartości

MiG-29A "56" GWH 1:48


KRL

Rekomendowane odpowiedzi

Urlop dobiega końca a co za tym idzie kończy się modelarskie szaleństwo. Ostatnie dwa tygodnie spędziłem z modelami głównie "wiatrakami" dodatkowo w międzyczasie poskładałem malucha w skali 1:72.

 

Niestety już od połowy minionego roku mój modelarski urobek bardzo mocno został ograniczony za sprawą obowiązków zawodowych. Niestety początek tego roku zapowiada się bardzo intensywnie w pracy więc jak to będzie w tym roku nie wiem ale mam wrażenie że na modelarskim poletku nie będzie to rok urodzaju.

 

W tej sytuacji chciałbym zaprezentować wam pierwszy model w nowym roku i nie wiem czy nie ostatni choć mam nadzieję że będzie mi dane nie co pomodelować.

W tym roku skupiłem się głównie na powiększaniu swoich kolekcji. Tak więc mam już 6 MiG'w-23MF z Redzikowa, trzy Polskie MiG'29A i pięć MiG'w-21.

 

W tym roku chciałbym jeżeli czas pozwoli powiększyć kolekcję o kolejne dwa 29'e.

Jednak to przyszłość teraz czas na MiG-29A z numerem bocznym 56, zestaw jak zwykle GWH i jak zawsze prosto z pudła.

 

W przypadku tego egzemplarza największy problem jaki miałem to trafienie w kolory. Zmieniałem kombinowałem, dwa razy przyszło mi zmywać model aż w końcu zostawiłem tak jak widać na załączonych obrazkach. Pojawiło się też kilka dodatkowych gadżetów których w zestawie brak, antenki, wzmocnienia na końcówkach skrzydeł i gładkie powierzchnie sterowe to wszystko wykonane we własnym zakresie.

Przy prezentowanym wczesniej MiG’u z numerem bocznym 40 były zastrzeżenia do dysz że są zbyt ciemne tym razem zrobiłem je nie co jaśniejsze.

Tyle w kwestii wprowadzenia:

 

kPP83x0.jpg?17oosSJ4.jpg?1a9yq9W3.jpg?1NCnVe9N.jpg?1cdLm5eY.jpg?1BnNKboK.jpg?2O1dTr26.jpg?1sVL3zT9.jpg?1aQmpQ7N.jpg?1

 

I fotka z kumplem:

 

dZOJ7p2.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I fotka z kumplem:

dZOJ7p2.jpg?1

 

Coś mi się wydaje, że przy godle Syrenki, na fali nie powinno być białego stylizowanego napisu PLM.

No i czy z prawej strony nie powinna "patrzeć" do przodu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie wszystko ok Prawie... Wash - jak dla mnie za ciemny, podobnie jak w kilku poprzednich modelach. Ten też wygląda przez to nieco "kartonowo"... To nie przytyk do Twojego modelu a bardziej wychwalanie dobrze opracowanych modeli kartonowych. Kolory tego modelu - jak dla mnie - są ok. Razi ta Syrenka... Nie dość, że prawoburtowa nie wiedzieć czemu jest odwrócona w złym kierunku, to obie nie powinny mieć napisu PLM. Układ plam - nie jestem pewny czy jest dobry...

http://lotnictwo.net.pl/5-poszczegolne_lotniska/28-bydgoszcz_szwederowo_epby_bzg/99-epby_zdjecia_i_filmy/65473-2014_09_18_mig_29_56_a.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, kalki z syrenką zamówiłem już nowe więc jak tylko dotrą to zmienię.

Kalki kupiłem od osoby prywatnej wszystkie osobno na aukcji i przyznam że kompletnie nie zwróciłem na to uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Razi ta Syrenka... Nie dość, że prawoburtowa nie wiedzieć czemu jest odwrócona w złym kierunku
Spokojnie, wprawdzie nie ten, ale były samoloty z odwrotką Syrenki na prawej burcie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.