Skocz do zawartości

MiG-29 - G.W.H - 1:48


DarkWing

Rekomendowane odpowiedzi

Model ukończony.

Wszystko co dobre i złe zostało powiedziane w warsztacie. W tym miejscu prezentuję swoją pracę modelarską.

Galerię podzieliłem na dwie części: biel i czerń.

Zapraszam do oglądania:

 

BIEL

 

x7iR7DP.jpg

 

 

DEiG6wT.jpg

 

 

XIR9Ssa.jpg

 

 

SaHfmi0.jpg

 

 

k1Tzg7W.jpg

 

 

wJ6uk0h.jpg

 

 

EV3WQuG.jpg

 

 

wyiqZvp.jpg

 

 

2W2MQ84.jpg

 

 

6EH079h.jpg

 

 

Zdjęcia spodu modelu odwróciłem o 180 st., tak aby oglądać je w pozycji "naturalnej"...

5Ru0eCZ.jpg

 

 

RNYlcVX.jpg

 

 

Ng4Vb8C.jpg

 

 

iJK6xrt.jpg

 

 

FYPvIGr.jpg

 

 

Mh5xwjk.jpg

 

 

uFLJERL.jpg

 

 

GGhgK1H.jpg

 

 

CZERŃ

 

fxlTUHE.jpg

 

 

Uw8UdDR.jpg

 

 

zJpEJbK.jpg

 

 

fXfAoCk.jpg

 

 

qFkK6s1.jpg

 

 

OCVQctm.jpg

 

 

Nad Gorzowem Wielkopolskim...

Ostatnia fotka to fotomontaż udający niski przelot w okolicach mojego rodzinnego miasta Gorzowa Wielkopolskiego

Fotka z panoramą miasta zrobiona osobiście dronem ok. 6 km od granic miasta z wysokości 295 m.

Powiedzmy, że to taki przelot lotem koszącym :P

 

8pVTzwS.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przygodami, ale 29ty zawsze na propsie Dokształt dostałeś w warsztacie, jak będziesz chciał z niego skorzystać kolejną razą to skorzystasz, a jak nie to nie

 

Migacz, z kilkoma czysto subiektywnymi "ale" i "a-ja-bym" podoba się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pilot kultura, nad miasto nie wleciał, ładnie nad Wieprzyce czy nawet Jenin poszedł

 

Sławek - model może się podobać na zasadzie wrażeń estetycznych. To, co mnie dziwi w takich pracach, to zasadniczo świadome odejście od oryginału mimo wskazówek udzielanych z wyprzedzeniem. Różnica w pracy, wysiłku i zaangażowaniu byłaby znikoma, a wartość poznawcza większa. Trochę szkoda, tym bardziej, że zagadką pozostaje tendencja - w poprzednich samolotach też były freestajle.

 

Istotna rzecz - jak robimy samolot "stąd" to jedynym pozornym minusem jest to, że "publika" wyłapie wszystkie błędy. Poza tym są same plusy - wiara dostarczy masę informacji i dokumentacji. Tylko brać i korzystać. Co innego jakiś hydroplan z Alaski...

 

Mam nadzieję na skok merytoryczny, technicznie przecież nie ma się co czepiać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... to jedynym pozornym minusem jest to, że "publika" wyłapie wszystkie błędy. Poza tym są same plusy - wiara dostarczy masę informacji i dokumentacji. Tylko brać i korzystać...

 

W sedno , mi osobiście to wcale nie przeszkadza . W tej chwili jestem zwolennikiem robienia szybkich modeli ( w sensie czasu pracy ) ale rakiety to już można było i nadal można powiesić prawidłowo .

Jeszcze ktoś zachwycony galeria podejrzy i błąd będzie powielony .

Zwłaszcza , ze potrafisz się zaprezentować w warsztacie i galerii.

Bardzo ładnie , czysto wyszła owiewka . Jakiegoś specyfiku użyłeś , czy ten model tak ma ?

 

Pozdrawiam i jaki następny model ?

Hello

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.