Skocz do zawartości

Heschel Hs 123 Airfix 1/72


spiton

Rekomendowane odpowiedzi

Spiton - z takim doswiadczeniem w brudzingu to aż się prosi o stworzenia poradnika, jak brudzić modele.

Podoba mi się to styranie powierzchni - dodaje autentycznosci, natchnąłeś mnie tym samym do większych eksperymentów z "brudzeniem".

Przy okazji mam jeszcze jedną propozycje - a moze by tak samolot rodem z lotniska Henderson na Guandancanal z 1942 roku? Tam mogłbyś sobie poużywać, a pole do umorusania modelu jest bardzo duże.

 

Pzdr.

Jaro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spiton - z takim doswiadczeniem w brudzingu to aż się prosi o stworzenia poradnika, jak brudzić modele.

Podoba mi się to styranie powierzchni - dodaje autentycznosci, natchnąłeś mnie tym samym do większych eksperymentów z "brudzeniem".

Przy okazji mam jeszcze jedną propozycje - a moze by tak samolot rodem z lotniska Henderson na Guandancanal z 1942 roku? Tam mogłbyś sobie poużywać, a pole do umorusania modelu jest bardzo duże.

 

Pzdr.

Jaro

Przesadzasz. Jestem brudzącym prymitywem ,-) I uzywam dziwacznych technik. Tak jak wielu z nas buduje modele dorabiając do nic z róznych klamotów róne detale, tak, ja paćkam i drapie je w różny sposób. Aczkowliek, faktycznie dorobiłem się juz róznych patentów ,-)))). Co do Lotniska Henderson. Idzie do mnie paczka z klapami do Corsaira. Mam zamiar przerobić starego dobrego Corsaira Academy, na Birdcage. Bo lubię te wczesne malowania, które były idealne do brudzenia. Tak, że owszem, ale póki ci lepie Junkersa Ju 87 G-2 - który tez będzie umęczonym koniem roboczym. Może jeden z samolotów Rudla...

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że ten-tego, w takim układzie to by zaraz czapeczke temu panu zwiało. No chyba, że dobrze gwoździami przybita

Pozatym całkiem przyjemny.

No własnie z czapeczką to dałem ciała ,-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz rzeźbie Ju 87 G-2 , I Jaka 9B . Jak 9 B to wersja bombowa z komorą bombowa za kabiną, mieszcząca 4 bomby, całkiem duże ,-) Bardzo ciekawy samolot. Oczywiście przerabiam z normalnego jaczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.