Skocz do zawartości

P-40E Academy 1/72


Deco

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno nie pokazywałem nic na forum więc przyszła pora , aby to zmienić . Nie jest to coś wielkiego jak modele niektórych kolegów na forum , ale powoli zmierzam w dobrym kierunku .

Po raz pierwszy wykonałem na modelu samolotu wasch , kurzenie pastelami i odrapania które nie wyszły za dobrze . Największa zmorą tego modelu były kalki academy kilka razy mi się porwały , ale poratowali mnie koledzy Przemol i Pit za co im dziękuję . Chciałbym również podziękować za także Jackowi Buznkowi , Kornikowi i Timiemu . Model uważam za udany , ale jak zwykle mogło być o wiele lepiej . Jestem zadowolony z wykonania mimo tego popełniłem parę błędów , ale to już zostawiam pod waszą ocenę .

 

 

untitled.jpg

Obraz196.jpg

Obraz193.jpg

Obraz194.jpg

Obraz195.jpg

Obraz199.jpg

Obraz198.jpg

 

Obraz201.jpg

Obraz204.jpg

Kokpit:

7a882782fa874e73.jpg

5656b1d75608c9a3.jpg

ac9ae6afb0ca302c.jpg

56651981b7eabe5d.jpg

92ecb353bb53c779.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem w innym miejscu model bardzo mi się podoba , z wyjątkiem luf broni pokładowej .

 

Cieszy mnie że robisz duże postępy zarówno pod względem warsztatu modelarskiego i fotograficznego .

 

Napisz co teraz trafi na twój warsztat .

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie pomalowane pasy w kabinie, fajnie położona kalka :tygrysa" mimo,że na dole sie minęła :-))

Ogólnie fajny model :-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem w innym miejscu model bardzo mi się podoba , z wyjątkiem luf broni pokładowej .

 

Cieszy mnie że robisz duże postępy zarówno pod względem warsztatu modelarskiego i fotograficznego .

 

Napisz co teraz trafi na twój warsztat .

 

PZDR

No fakt powoli zmierzam w dobrym kierunku mam nadzieję że cały czas umiejętności będą rosnąć . Fotki były by gorsze gdyby nie kolega Timi który mi pomógł . Teraz na warsztat trafi Spit Vb Pana Johna Browna czyli Jana Zumbacha . Ten spit będzie takim pożegnaniem z pędzlowaniem bo w trakcie prac myślę że zakupie kompresor ( bo aero już mam ) i kolejny model będzie malowany aero .

 

Bardzo fajnie pomalowane pasy w kabinie, fajnie położona kalka :tygrysa" mimo,że na dole sie minęła :-))

Ogólnie fajny model :-))

 

Dziękuję za komentarz . Sam jestem zadowolony z kokpitu . Z kalkami to była jedna wielka męka poszło na nie dużo sola ,a le mimo tego i tak się troche pomieły i naderwały więc nie obyło się bez lekkich retuszów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.