Skocz do zawartości

Nowości lotnicze 2017 - 1/48


slee

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 293
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Co do jednego i drugiego to w przypadku Menga byłbym raczej spokojny.

 

Pewne głupie babole i u nich się zdarzają, choćby zgaszany przez modelarzy mały problem z zawieszeniem King Tigera. Ale miejmy nadzieję, że tu wszystko będzie ok. Dobry F-35 w tej skali to dla producenta potencjalna żyła złota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry F-35 w tej skali to dla producenta potencjalna żyła złota.

To na pewno, ale na obrazkach 3D wszystko ładnie wygląda.

 

A tymczasem Kitty Hawk twierdzi, że w maju wypuści UH-1D. Są zdjęcia okładki, proponowane malowania, zrzuty z ekranów projektantów i tyle. Jak zwykle

 

 

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t31.0-8/18121597_1435951113123837_2282115848029549905_o.jpg?oh=22242eabb4701c9d9550614e2b9b262d&oe=5979B903

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t31.0-8/18076663_1435950989790516_4329689952141838487_o.jpg?oh=f9f9f244664d190660a013da789e0d26&oe=5974E242

 

Na szczęście Huey aż się prosi, żeby go zrobić pootwieranego, żeby tylko połówki kadłuba z belką ogonową był w jednym kawałku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy render F-14D AMK:

 

18156191_791786494319513_6868188105220517253_o.jpg?oh=879610c6fa8a62d13e3461e303cb3397&oe=5990ECC0

 

Wyglada smakowicie ;)

 

Jak twierdzi AMK, podwieszenia sa umieszczone nieprawidlowo, bo jest pokazane tylko do celow informacyjnych (co bedzie w pudle??).

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Randery, przypominają mi nie co hasło jakie widziałem na wystawie modeli we Włoszech - hasło mówiło że Photoshop nie jest dobrym narzędziem do robienia doskonałych modeli.

 

Myślę że randery należy traktować BARDZO poglądowo. Ale faktycznie wygląda zacnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To najlepsza firma od renderów na całym fejsbuku.

 

Jesli perfekcyjnie wykonane rendery przeloza sie na idealnie odwzorowane wypraski to nie wiedze przeciwskazan aby poczekac na ten model chocby kolejny rok. Pospiech nie przeklada sie na jakosc, co widac po wypustach KH i HB.

 

KRL - rendery nie sa robione w photoshopie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To najlepsza firma od renderów na całym fejsbuku.

 

Jesli perfekcyjnie wykonane rendery przeloza sie na idealnie odwzorowane wypraski

 

Jeśli.

Na razie to niedługo będziemy obchodzić pierwszą rocznicę początku prac nad najlepszymi renderami modelu F-14 w światowym internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej AMK nie Kinetic, już się przestraszyłem, że jeszcze oni będą robić Tomcata.

 

Render fajny, ale trochę choinkowy, wrzucili na pierwszy plan tego uzbrojenia ile się tylko dało.

 

Hehe, poprawilem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widzę że Solo nie dopuszcza do siebie myśli że ktoś może zrobić bardziej doskonalszy model Tomcata niż uwielbiana przez niego Tamiya...

 

Uwielbiam ludzi, nie modele.

TT jest świetnym zestawem, ale ma swoje wady.

AMK prawdopodobnie zrobi model bez tych wad (ruchome powierzchnie sterowe, hamulec aero itp.) ale zapewne nawet nie zbliży się do poziomu detali jakie zrobiła Tamiya, że o nieszczęsnych rowach tektonicznych które AMK nazywa liniami podziału nie wspomnę.

Naturalnie o ile kiedykolwiek się tego modelu doczekamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa informacja na profilu FB AMK - uruchamiają preordery ich F-14D.

Jeśli ilość preorderów dojdzie do 5000 szt., wówczas uruchomią produkcję pełną parą i model będzie gotowy do... 1 grudnia 2017 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa informacja na profilu FB AMK - uruchamiają preordery ich F-14D.

Jeśli ilość preorderów dojdzie do 5000 szt., wówczas uruchomią produkcję pełną parą i model będzie gotowy do... 1 grudnia 2017 roku.

 

He, he... Czyli, że subskrypcję rozpisali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Solo, jak coś cytujesz to cytuj w całości. W tym pre orderze cena jest niższa od standardowej. Ponadto jest to ich propozycja dla niecierpliwych- jeśli wymagana liczba zamówień nie zostanie zebrana to model się ukaże w 2018 tak jak miało by to miejsce w normalnych warunkach. Chcą jednak zrobić modelarzom prezent pod choinkę i wyszli z taką propozycją. Dodatkowa informacja- nie płaci się teraz tylko już po wydaniu modelu. Ja tu widzę ciekawą i nowatorską propozycję, a oceny modelu zostawmy na grudzień- gdy się juz ukaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niczego nie cytowałem tylko opisałem co kilka dni temu pojawiło się na ich profilu.

Informacja o cenie i o tym że nie płaci się przy składaniu preordera pojawiła się znacznie później i dowiedziałem się o niej dopiero dzisiaj.

Dla mnie to niepoważne podejście do klientów, bo jest to swoisty szantaż: kupcie teraz kota w worku, bo jak nie to model będzie kiedyś tam gotowy, może za rok, a może i później.

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazywały na to że ich F-14D pojawi się w tym roku, nigdy tych pogłosek nikt z AMK nie negował.

Teraz wyskakują z preorderem (który w ogóle nie wiadomo gdzie można zamawiać), sugerują żeby w tej sprawie naciskać na swoich dystrybutorów, bo jak nie to...

Fajnie, cena ok. 50 euro za taki model w przedsprzedaży to dobra cena, sam być może się skuszę, ale pozostaje spory niesmak przez to jak do tego podeszli.

Do tego pojawiła się plotka że niedługo Tamiya być może ogłosi premierę swojego F-14D.

Co wtedy zrobi AMK? Ogłosi preorder na F-14B, bo jak nie to...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale w AMK beda przecież klapy i sloty i swiatełka z przezroczystego plastiku

A poza tym to moze własnie dlatego to zrobili, nie pomyślałeś o tym?

Skonczyli rendery zanim zrobią plastik to minie kilka miesiecy. A tamka podmienia dwie ramki dokłada jedna mała i w sklepach jest wersja D. ilu chętnych zhakują AMK? Pewnie więcej niż połowę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie większa konfigurowalność i opcjonalność modelu AMK ma być jego główną przewagą nad modelem Tamki.

I to jest ważna rzecz, bo to że dla Ciebie to nie jest istotne nie znaczy że nie jest istotne dla innych.

 

A poza tym to moze własnie dlatego to zrobili, nie pomyślałeś o tym?

 

Co i dlaczego zrobili? Bo Ci się chyba wątek urwał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobili pre-order bo tamka im dyszy w plecy z wersja D. to chyba jasno wynika z tego co napisałem?

Jedyny sposób żeby nie pozwolić zabrać sobie kolejnych klientów.

Nie napisałem, że większe możliwości konfiguracji sa dla mnie nieważna, sparafrazowałem tylko twoje wypowiedzi w tym temacie. Ileż już łez wylałeś na tą zła Tamkę co jest tak okrytnie poupraszczana ( skrzydełka, światełka) lub niepotrzebnie skomplikowana (rakiety nie są jednoczęściowe). teraz czas ponarzekać na niepoważne AMK

Luzik. Takie podśmie:bip:ki z płomiennych postów o niczym. Najbardziej rozrywkowe wątki na ARC to te właśnie o Tomcatach. Ileż emocji, ileż niespełnionych oczekiwań i co z tego? Jak wydadzą to będzie, jak nie wydzadzą to też tragedii nie ma.

Mam Tamkę, jest bardzo ładna, można ją bez problemu przerobić minimalnym wysiłkiem na dowolną wersję - akurat dodatki mam do haski i z niewielkim wysiłkiem można dopasować. Nowa kabinka z Airesa przyjechała jest super, naprawdę perełka, kalki z afterburnera od 4 czy 5 lat leżą w składziku, czego chcieć więcej?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na razie niczego nie zrobili, tylko zapowiedzieli że zrobią.

Co plotka jakoby Tamka miała wydać F-14D ma wspólnego z tym ich preorderem?

Przecież taki zakup 5000 sztuk nie miałby kompletnie żadnego wpływu na ich sytuację po takim ruchu Tamki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc jak Tamka wyciska soki z F-16C to jakoś w F-14 w innej wersji niż A nie wierzę. Pewnie następny będzie TARPS a po nim Bombcat. Oczywiście w malowaniu Black Knights/Black Lions/Checkmates/Pukin' Dogs. Na F-14B/D od nich nie liczę za bardzo.

 

Oczywiście jak się mylę to nie będę płakał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.