Skocz do zawartości

Nowości lotnicze 2017 - 1/48


slee

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 293
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ale i Su-35 bedzie pewnie lepszym wyborem niż KH.

 

Temu KH coś konkretnego dolega?

 

 

Ogólnie dość sporo drobnych wad.

Na pierwszy rzut oka model jest bardzo fajny ale czar pryska podczas składania. Setki nadlewek, oszklenie w zasadzie nie wykonalne w opcji zamkniętej jest węższe od kadłuba, podobnie z nosem, uzbrojenia sporo pociętek bez sensu i znajdzie się jeszcze kilka innych drobnych irytujących wpadek.

 

Kupiłem dwa modele od KH jeden wykonałem i jezeli pojawi się inna opcja drugi sprzedam bez chwili zastanowienia.

Może to też kwestia moich oczekiwań a bardziej upodobań Su-17 od KH także sprzedałem po obejrzeniu dokładnym modelu w mojej opinii meczarnia z modelem za prawie 300zł to nie to na co mam ochotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki Jeden, a o co chodzi z tymi fotkami? Nie wiem jak te sztuki ze śmigłem ale oba wiatraki to z pewnością nie nowości są na rynku od bardzo dawna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie dość sporo drobnych wad.

Na pierwszy rzut oka model jest bardzo fajny ale czar pryska podczas składania. Setki nadlewek, oszklenie w zasadzie nie wykonalne w opcji zamkniętej jest węższe od kadłuba, podobnie z nosem, uzbrojenia sporo pociętek bez sensu i znajdzie się jeszcze kilka innych drobnych irytujących wpadek.

 

Kupiłem dwa modele od KH jeden wykonałem i jezeli pojawi się inna opcja drugi sprzedam bez chwili zastanowienia.

Może to też kwestia moich oczekiwań a bardziej upodobań Su-17 od KH także sprzedałem po obejrzeniu dokładnym modelu w mojej opinii meczarnia z modelem za prawie 300zł to nie to na co mam ochotę.

 

Widać to zależy od egzemplarza, bo u mnie nadlewek jest bardzo mało i nie stanowią one praktycznie w ogóle problemu.

Owiewka węższa niż kadłub to fakt i niestety poprawienie tego to duży problem, na szczęście mało kto chyba robi zamknięta kabinę (ale tutaj KH dał ciała).

Natomiast co nie tak jest z nosem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie brakowało razem 1,5mm więc naprawdę sporo, oczywiście nie jest to problem z którym nie można sobie poradzić ale ogólnie jak napisałem model mnie rozczarował.

Takiej spokojnej modelarskiej pracy jak przy Su-33 Kinetica tu niestety nie ma a cena nie jest niska.

 

Warto też zwrócić uwagę na przednią goleń jest ona ściśnieta jak po przyziemnieu lub mocnym hamowaniu. A sam kształt przedniej części Su-35 to mocno zagięty banan nos idzie w dół.

Jeżeli zostawimy goleń bez poprawek wygląda to słabo ponieważ model ma nos raptem 4cm od podłoża.

 

Naprawdę na żywo wygląda to bardzo żle.

 

 

4UXI3DC.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o kwestie goleni to i GWH w MiGu-29 tez pod tym względem nie wypadło dobrze. Zeby samolot za bardzo nie leciał na "nos" trzeba wydłużyć amortyzator przedniej goleni a głównych przyciąć... Wiec każda firma popełnia błędy... Poczekajmy na Su-35 od GWH i wtedy wydajmy werdykt...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba wziąść pod uwagę , kiedy było zrobione zdjęcie . Jęśli samolot idzie do akrobacji ,to bedzie miał mało paliwa , amortyzatory pójda w góre. Jeśli zatankujemy duzo paliwa, plus obciążymy go ładunkiem , amortyzatory usiądą , prześwit między kadłubem a podłożem będzie wyrażnie mniejszy, samolot będzie kołował z ,,zadartym,, dziobem. To normalne. Vide zdjęcia Su-22 z bombami dla przykładu.....I jeszcze hamulec postojowy, jego zaciągnięcie równiez wpływa na pozycje samolotu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała poprawka: nowy Su-33 nie będzie wydany przez GWH, tylko Aviation Art (goście którzy stworzyli Su-33 wydanego przez Kinetica), choć niekoniecznie pod tą marką (bo chyba sami jeszcze nie wiedzą jak się będą nazywać).

Ma to być poprawiona, pozbawiona błędów (a są tam takie?) wersja Su-33 Kinetica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba było długo czekać na nieco bardziej efektowne dysze do Su-35 Kitty Hawka.

W sprzedaży za dwa dni ponoć - od AMURa.

 

cR4SRUd.jpg

Gdyby ktoś decydował się zamówić do swojego Su-35 te dysze to ja się chętnie podlacze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.