Skocz do zawartości

Nowości lotnicze 2018 - 1/48


Solo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...

W USiA pierwsza sztuka już jest.

 

 

Sugerowana cena detaliczna około 129 dolarów USA. Czyli jeszcze, o zgrozo, drożej niż wersja A. W Chinach preorder jest za $76, wersja "A" za $70 więc różnica bardzo mała. Ale cena końcowa w PL i tak pewnie wyjdzie w okolicach SU-34 z HB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego? Skoro u "źródeł" jest drożej to chyba logiczne. No chyba, żeby nasze sklepy modelarskie dorzuciły różnicę z własnej marży.

Jak Andy powiedział, model ma sporo więcej części niż A i stąd ta wyższa cena.

 

MSRP dla F-14A to $115, jest więc $15 różnicy na rynku amerykańskim (13% więcej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli na innych rynkach jest różnica w cenie sugerowanej między F-14A, a F-14D to u nas też na 99% będzie. Ala na szczęście ostatnimi czasy cena Alfa zeszła z poziomu 400+ na 300+ więc mam nadzieję, że zmieści się jakoś w czterech stówach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poprzedniej stronie pisano o Tomcacie A od Tamki. Z LuckyModel z ostatnią promocją można było złapać w fajnej cenie już z przesyłką - dużo poniżej 300PLN. A dzień po tym, jak zamówiłem, to podnieśli cenę o 10USD.

 

A propo LuckyModel jeszcze. Jak to jest z tymi paczkami? Tam naliczają dodatkowe opłaty za modele w Polsce, czy jak? Fakt, że mi się nigdy nie zdarzyło, ale teraz od tygodnia paczka jest w Polsce, a dodatkowo widzę, że jest poddana kontroli celnej.

 

W ogóle absurd, bo tutaj niedługo będzie, że paczka w Polsce będzie dłużej, niż szła z LuckyModel do Polski. Jakiś czas temu zamawiałem maski do RAMów do F-35 z ebaya, to w 5 dni towar był u mnie zwykłym listem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie GWH zapowiedziało F-15E.

 

I to jest dobra wiadomość. Box art (jeśli jest prawdziwy) rzeczywiście niespecjalny.

 

W normalnych sklepach Ra'am kosztuje poniżej 50 dolców a Flankera powyżej 60 dolców. Exito niech dalej się buja z tymi wydumanymi cenami.

 

Może po prostu ktoś sprowadził większą liczbę Su-35 do Polski i przez to cena była niższa. A za F-15 sprowadzany na indywidualne zamówienia życzą sobie opłatę ekstra.

 

Fakt, że mi się nigdy nie zdarzyło, ale teraz od tygodnia paczka jest w Polsce, a dodatkowo widzę, że jest poddana kontroli celnej.

 

W ogóle absurd, bo tutaj niedługo będzie, że paczka w Polsce będzie dłużej, niż szła z LuckyModel do Polski. Jakiś czas temu zamawiałem maski do RAMów do F-35 z ebaya, to w 5 dni towar był u mnie zwykłym listem.

 

Jak urząd celny położył łapę na paczce to tak bywa. Dłużej trwa cała procedura tamże, niż dotarcie przesyłki do Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.