Skocz do zawartości

AJ Model - Zapowiedzi/Nowości


skala72

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież działa...

 

Niby działa - ale jak ktoś ma zabezpieczenia antywirusowe to nie wpuszcza .

 

"Malicious content was detected in the web page or file you were trying to download. The page or file http://ajmodel.pl/ was successfully blocked.

 

Virus Category: Exploit "

 

 

niech zgadnę....Opera przeglądarka?

 

Ps Adamie ,czy ja dobrze widzę,że na ramce z łopatami wirnika,jedna z łopat jest nie dolana i jest dziwne wcięcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, dopiero teraz zauważyłem, ja ma wersję TOPR i wszystko jest ok, ale udało mi się wrzucić fotki na FB przez Plusa.

 

1505344_791145227570196_8130459363293664917_n.jpg

 

1969391_791145320903520_4888300761327013493_n.jpg

 

10305961_791145307570188_4966677130029233503_n.jpg

 

10271529_791145314236854_4505479038123256839_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Mój też, chociaż się bałem. Co do jakości - pozostawia wiele do życzenia, niedolewki, jamy skurczowe, oszklenie do wymiany - jakieś inkluzje ciemnego plastiku w oszkleniu... Trzeba włożyć sporo pracy w ten model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, model jest znany od ponad dwóch lat, nikt nie pisał i nie obiecywał, że będzie to Meng.

Oczywiście zgodzę się, że trzeba przy nim popracować, ale bez przesady, zależy to również od tego, kto jaki che osiągnąć model. Ja mam rozgrzebanego (jak zwykle), ale kolega go lepi i nie ma tragedii, papier, pilnik, szpachla i jedziesz. Ja ostatnio ściągnąłem do Sokołów zestawy korekcyjne (żywica plus blacha) czeskiej firmy Model-Cz, z tym zestawem można wykonać rewelacyjny model, wkrótce będzie można go zobaczyć na wystawce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Z tego co słyszałem, modele Głuszca powinny pojawić się wkrótce ponownie. Będzie również konwersja do pozostałych modeli Sokołów z AJ Model do wersji Głuszca. Ta wiadomość ucieszy wszystkich co posiadają już model(e) i nie chcą kupować kolejnego.

 

Mój też, chociaż się bałem. Co do jakości - pozostawia wiele do życzenia, niedolewki, jamy skurczowe, oszklenie do wymiany - jakieś inkluzje ciemnego plastiku w oszkleniu... Trzeba włożyć sporo pracy w ten model.

No niestety, ale szpachla czyni cuda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ja kupiłem konwersję, bo mam dwa Sokoły. Nowe odlewy, dużo lepsze od tych co były w zestawie i z szarej żywicy. Dwa rodzaje uzbrojenia. Jak ktoś nie chce wykonać Głuszca, to może uzbroić Sokoła.

Cena 21,50 zł. Jest ona niższa, niż pojedyncze elementy uzbrojenia.

 

pzl-w-3-gluszec-konw-do-pzl-sokol-aj-model-con72001.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkrótce również będą w Tanku dostępne poprawione kółka do Sokołów i Głuszca z Model-CZ. Widziałem i ... powiem, że są ql.

 

http://www.sklep.tankmodels.pl/pl/model-cz/6485-kola-do-pzl-w-3-sokol-model-cz-7202.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z konwersji do modelu "Głuszca" można zaadaptować same uchwyty i część uzbrojenia (np. B8-10 npr S-8 kalibru 80mm) i wykonać Sokoła w wersji W-3U "Salamandra I" lub W-3WS Sokół.

 

6s.jpg

 

2s.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 years later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.