Skocz do zawartości

Nowości lotnicze 2017 - 1:72


karambolis8

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 342
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

A to aż taki problem wziąć kawałek rurki czy profilu i przerobić? M4 nie wiadomo kiedy i czy w ogóle wypuszczą.

 

dokładnie, albo po prostu przeszczepić/podrasować wlot z najtańszego wypustu pantery/mistercraft/plastyk co tam teraz jest w najtańszym pudełku.

 

Też czekam na M4, ale M3 to i tak świetna wiadomość!

 

pozdrawiam!

ww

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Nie warto chyba zakładać dla takiego pytania osobnego wątku, a ten wydaje się najwłaściwszy, tak więc- czy komuś obiły się może o uszy zapowiedzi/plotki/sugestywne komunikaty/cokolwiek na temat jakiegoś nowego modelu SBD Dauntlessa (w 1:72 oczywiście)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Nie warto chyba zakładać dla takiego pytania osobnego wątku, a ten wydaje się najwłaściwszy, tak więc- czy komuś obiły się może o uszy zapowiedzi/plotki/sugestywne komunikaty/cokolwiek na temat jakiegoś nowego modelu SBD Dauntlessa (w 1:72 oczywiście)?

 

Niestety, ani widu ani słychu. Hasegawa też nic nie ogłasza jakiegoś poważniejszego wznowienia swojego modelu.

Pozostaje więc polowanie na Hasegawe lub Airfix.

 

Pzdr.

Jaro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Patrząc na podział technologiczny wydaje mi się, że to przeskalowany model z 1:48 (w końcu F-15I tej firmy to praktycznie i niemal to samo co F-15E), pytanie tylko jak sobie poradzili z detalami w tej skali.

W 1:48 ich F-15 wyglądają znakomicie, choć przy poziomie detali F-14 Tamki to już tak różowo może nie jest, choć wciąż bardzo dobrze.

Fajnie że zrobili to co zapowiedzieli, ale tak jak piszesz - naród oczekuje F-15E w 1:48.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak pewnie jest, że przeskalowali 1:48. I trudno się im dziwić skoro mają dobry produkt wyjściowy, który na pewno jeszcze kilka lat porządzi jeśli chodzi o F-15. Pewnie wersja E w 1/48 też w drodze, liczę, że w stosunku do I dodadzą jeszcze jakieś uzbrojenie, może poprawią te koła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, bo w RV zapomnieli nie tylko o uzbrojeniu, ale i o tak charakterystycznych zbiornikach podwieszanych.

Jedynie w wersji R były jako dodatek żywiczny.

 

A skoro wydaje KP to jest szansa, że i cena będzie przystępniejsza niż RV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepaki z RV Aircraft. Dobre modele.
Dołożyli od siebie zbiorniki paliwa i uzbrojenie mam RV wiem co mówię.

Ja swoje posprzedawałem, wyleciało mi z głowy, ze one były gołe.

 

Zmiana decyzji, bardzo dobre modele, lepsze od RVAircraft

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.