Skocz do zawartości

Nowości lotnicze 2017 - 1:72


karambolis8

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety nie tylko Italerii. Revell pakuje innych producentow, ew odgrzewaja kotlety, nowosci w hasegawie to non stop te same zestawy z nowymi kalkami. Marność...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 342
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Z drugiej strony pojawiają się producenci z Polski i wydają nowe modele w 72.

Czesi cały czas wydaja coraz to ciekawsze modele (patrz Valom, Sword, Special Hobby- np. Mirage F-1, i Viggen(specialnie podaje wspolczesne lotnictwo odrzutowe bo to zawsze rzadkosc,...)

Airfix cały czas coś nowego w 1:72 proponuje.

 

ps. w sumie italeri wznawia te modele których na rynku już nie ma(B-66,KA-6A) więc bardzo dobrze.

 

Więc.... - o co chodzi? Jesienna deprecha?:)

 

Pzdr.

Jaro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie Sword mi zrobił dobrze z ostatnimi premierami (furie, chociaż zabrokło mi do szcześcia aby 3M miało też kalki USMC), Italerka z Tankerem i jeszcze z odpowiednimi kalkami też mi nieźle dogodziła, bo szukałem tego modelu na rynku w tórnym ale słabo z tym, także masz rację nie powinienem narzekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie narzekam - fajnych premier jest całkiem sporo. Szczególnie od Special Hobby, Trumpetera czy Academy. Po prostu byłem ciekaw co się stało z Italeri, że jakoś ostatnimi czasy w ogóle się o nich nie słyszy. Fajnie by było jakby Hasegawa wznowiła jakiegoś F-111. Mam nadzieję też, że można liczyć na nowy model Mirage'a 2000 w najbliższym czasie - na przykład od Special Hobby albo RV Aircraft, bo to co jest na rynku zdecydowanie nie jest godne polecenia.

 

A tak z innej beczki - dostałem dzisiaj maila odnośnie tego, że F-14A od Fine Molds jest już dostępny na Hobby Search, pieniądze też już zabrali. Teraz tylko czekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SR-71 jest stale dostępny w ofercie Hasegawy.

Ale jednak do Italeri mam pewien sentyment. No i co Cartograf to Cartograf

Fajnie by było jakby Hasegawa wznowiła jakiegoś F-111

Zdecydowanie jestem za.

Mam nadzieję też, że można liczyć na nowy model Mirage'a 2000 w najbliższym czasie - na przykład od Special Hobby albo RV Aircraft, bo to co jest na rynku zdecydowanie nie jest godne polecenia.

Podpisuję się pod tym wszystkimi kończynami! Mimo kupy dodatków po prostu nie chce mi się ryć starego Hellera a to jedyny właściwy kształtowo-wymiarowo model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A SR-71 od Academy? Było wznowienie z kalkami całkiem niedawno. Godny uwagi model? Posiada linie wklęsłe, czy wypukłe?

Wklęsłe, ale moim zdaniem powierzchnia wygląda dość nieciekawie - zwłaszcza sekcje z falowanym pokryciem. Ja swojego sprzedałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SR-71 jest stale dostępny w ofercie Hasegawy.

Sklejałem tego blackbirda od Hasegawy parę lat temu - niestety nieszczególny - wypukłe linie, mało detali i trochę dziwne kształty w okolicy kabiny pilotów. W ogóle nie ma też tych "zygzaków" na krawędziach. Academy to chyba to samo, tylko ze z wklęsłymi liniami podziału blach. W każdym razie rokład części na ramkach identyczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

To chyba powinien być post rozpoczynający nowy temat: Nowości lotnicze 2018 - 1:72

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba powinien być post rozpoczynający nowy temat: Nowości lotnicze 2018 - 1:72

 

O tak. 2018

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

 

Dobrze ma wyglądać. Problem z P-11 jest tylko taki, że nie będzie go w czerwcu. Zbyt wiele osób ma rabaty udzielone prawie rok temu na wszystkie produkty i te rabaty obowiązują jeszcze w początku lipca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modeli ,,jedenastek'' pełnych baboli na rynku,było lub jest w 1/72 chyba 5, dlatego skoro tyle lat czekałem to jeszcze mogę troszkę poczekać !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.