Skocz do zawartości

Nowości lotnicze 2017 - 1/48


slee

Rekomendowane odpowiedzi

A ktoś to miał w ręce? Jak to jakościowo wygląda? Bo zestaw do Miga-29 kupiłem i słabiutko to wygląda, widać jakieś prążki z wydruku na odlewach a wszystkie przełączniki takie budyniowate raczej?

Do mnie juz idzie ten zestaw i jak dojdzie dam znac jak to wyglada

 

I jak jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • Odpowiedzi 293
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Opony gumowe mi osobiście nie przeszkadzają ale nos to już coś innego. Tak czy siak Kinetic jest na tyle dobrą propozycją że nie wróżę świetlanej przyszłości modelowi HB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy była o tym mowa, ale moim zdaniem warto zwrócić na to:

ff33e_001.jpg

ff33e_002.jpg

Moim zdaniem bardzo fajny model i do tego kolejny w polskich barwach. więcej na jego temat tutaj:

http://modelarstwo.koszalin.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=535:w-pudle-freidrichshafen-ff-33e-148-technod&catid=5:modele-samolotow&Itemid=17

Za swej strony dodam, ze swego czasu skleiłem takie dwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie są to nowości dosłownie, ale Hasegawa ponownie wypuściła B5N2 Kate oraz D3A1 Val w wersji ze składanymi skrzydłami, wprowadzonego w ubiegłym chyba roku na rynek E8N1/2 Dave w malowaniu z Yamato oraz zapowiada reedycję J7W Shindena w wersji z silnikiem odrzutowym i chyba najbardziej przeze mnie wyczekiwany model czyli Saiun w wersji nocnego myśliwca z działkami 20 i 30 mm (C6N1-S), którego ceny na wszelkiego rodzaju portalach i wyprzedażach z szaf doprowadzały mnie do szału

 

IMG_1769.jpg

 

Dziękuję Hasegawo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hasegawa ostatnio sporo wznowiła dobrych modeli, których kiedyś nie szło nigdzie kupić.

Szkoda tylko że jakoś prawie w ogóle niczego nowego nie robi (a przynajmniej z mojego zakresu zainteresowań), przez co w moich oczach jest firmą sprzedającą niemal wyłącznie starocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Hasegawa wydała ostatnimi czasy trochę nowości okrętowych, więc chyba po prostu zmienili target. W wydawaniu nowości w ogóle, jeszcze bardziej opindala się chyba Tamiya.

 

Ale w przeciągu paru lat wydali KI-45 , E8N1, F1M2 , a w 1/72 H8K2. I to wszystko cichaczem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz kiedys o tym pisalem, ale powtorze raz jeszcze, dla Hasegawy glownym tematem w tej chwili sa modele oparte o mangi i inne kreskowki, tj. wszelkiej masci roboty, pojazdy sf i inne pierdoly, przeznaczone glownie na rynek azjatycki. Oni tam tego sprzedaja na tony, wystarczy popatrzec na japonskie sklepy internetowe co jest w tej chwili oferowane. Analogicznie, jesli hodzi o Tamiye to jest to RC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.