Skocz do zawartości

Su-34, 1:48 , Hobby Boss - kilka fotek


ministersan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Na razie kilka fotek na szybko. Jak znajdę czas zrobię dokładniejszy inbox i coś postaram się powiedzieć (jeszcze MiGa-25 nie zdąrzyłem porządnie oglądnąć).

Dlaczego kupiłem pomimo tego, ze mówiłem ze w zyciu nie dam 400 zł za Tomcata z Tamki. Ano miłość jest ślepa

...a bardziej serio - dla F-14 są sensowe tańsze alternatywy (choć może nie tak dobre). Dla Su-34 nie ma w tej skali alternatyw, a czekać na Kitty Hawk, który nie wiadomo kiedy wyjdzie, a znając spasowanie ich modeli mam pewne obawy postanowiłem kupić. Niestety HB tu ma przewagę - jego suczka już jest a inni tylko obiecują.

 

Su-34__16_.jpg

 

Su-34__17_.jpg

 

Su-34__18_.jpg

 

Su-34__19_.jpg

 

Su-34__20_.jpg

 

Su-34__1_.jpg

 

Su-34__11_.jpg

 

Su-34__12_.jpg

 

Su-34__13_.jpg

 

Su-34__14_.jpg

 

Su-34__15_.jpg

 

Su-34__2_.jpg

 

Su-34__3_.jpg

 

Su-34__5_.jpg

 

Su-34__6_.jpg

 

Su-34__10_.jpg

 

Su-34__9_.jpg

 

Su-34__8_.jpg

 

Su-34__7_.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są momenty , w których naprawdę jest fajnie i są takie, gdzie jest po prostu dobrze. Ale ogólnie patrząc fajnie - fotki mocno wyolbrzymiają.

Jestem ciekaw jak te podwozie z metalowym szkieletem?

Korci mnie żeby zalozyć warsztat. M1070 to długi projekt , a i tak czekam na farbki. Tygryski idą powoli do przodu, trzeba im tylko zrobić fotki.

Nic z lotnictwa na razie nie mam rozgrzebanego, poza naszą szesnastką, ale i tak czekam jeszcze na zywice do niej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podwozie z metalowym szkieletem to nic innego niż pręt zalany w plastiku. A co do Su-34 - skoro ich zupełnie nowy Su-35 ma być już za dwa miechy, to Su-34 będzie pewnie zaraz. Ja bym czekał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, a wiadomo jak to ze spasowaniem u KH. Może będzie bardziej finezyjny, ale w całości odlany kadłub z HB bardzo do mnie przemawia. Naprawdę jeśli spasowanie będzie dobre to duzo spokojniej mozna będzie sklejać i skupić się na malowaniu. Myślę zresztą, ze za KH też będzie co najmniej 350zł.

 

Czekać można, ale juz nie raz coś juz miało być, a tu zonk i czekaj kolejne miesiące. Trudno przewidziec...

Zresztą ten będzie niebieski, a z KH mozna zrobić ciemnoszarego i będzie komplecik .

 

Ja na razie czekam na porządnego Mi-24 w 1:48,no i skoro pojawiła się Iskra, to może i Iryda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj kusi bardzo, co do nosa to mnie aż tak nie razi, a pewnie wkrótce pojaw sie jakaś żywica.

 

 

Tak na szybkiego fotki telefonem. Szczegóły marne, ale można ocenić kształt nosa. Może po przyłozeniu do planów widać, ale czy przy

złozonej bryle samolotu dość duzego to widać, az tak bardzo?

Nieraz błędy kształtu widoczne po porównaniu z planami widać, ale przy złożonym modelu nie koniecznie. Na planach jak przyłożyć np skrzydła

widzimy, ze kąt mniejszy o kilka stopni, ale czy naprawdę po złożeniu modelu bez planów jesteśmy to w stanie wychwycić.

 

Ja się jeszcze nie przyglądałem nosowi. Na razie mam radochę ze sklejania tego cuda, bo sam samolot bardzo mi się podoba i w końcu jest w 1:48

 

20161230_100020.jpg

 

20161230_100055.jpg

 

20161230_100045.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.