Skocz do zawartości

Su-35 Flanker- Kitty Hawk 1:48 In-Box


KRL

Rekomendowane odpowiedzi

Mały inbox nowego zestawu Kitty Hawk Su-35 skala 1:48.

 

Nie jestem specjalistą od zdjęć więc jakość pozostawia sporo do życzenia za to postarałem się by zdjęć było sporo.

Zacznę od pudełka – wygląda solidnie i zachęcająco mnie osobiście przypadło do gustu i zachęca do zakupu. Jednak tym razem przed zakupem postanowiłem nie popełniać błędu jaki zrobiłem kupując model Su-17 od KH – który dla mnie jest pocięty w sposób którego nie akceptuję. Sklajeanie ma sprawiać mi przyjemność a walka z materją i skłądanie kadłuba z sześciu połówek nie kręci mnie zbytnio.

Tu moge napisać od razu Su-35 pewnie z racji samego kształtu jest pozbawione takich fajerwerków choć tylna część z żądłem stanowi osobny element mimo że mogła być odlana wraz z kadłubem ale przy tej konstrukcji jest to dla mnie do zaakceptowania.

Zaglądając głębiej widać że model ma dość ładny detal jednak miejscami ustępuje Su-33 od Kinetica z drugiej strony są miejsca gdzie prezentuje się nie co lepiej.

Linie podziąłu i nity wyglądają dobrze jak dla mnie wielkość wgłębień jest w sam raz, świetnym pomysłem jest montaż usterzenie pionowego które wkleja się nie standardowo do górnej częsci kadłuba a z boku.

Umożliwi to wykonanie tych części osobno i ułatwi lakierowanie silników które w tych modelach stanowi sedno malarskiej roboty.

Sporym zaskoczeniem na plus jest ilość uzbrojenia, zdecydowanie jest w czym wybierać w przeciwieństwie do Kinetica KH dodało kalki do uzbrojenia to także WIELKI +

Dobrze też wygląda oszklenie z delikatnym szwem. Mniej podobają mi się same kalki nie przepadam za tymi matowymi kalkami podobnymi jak w G.W.H które częstą srebrzą się po nałożeniu.

Istrukcja jest klarowna z fajnymi rysunkami kamuflaży i kolorów uzbrojenia.

 

Tyle wstępem teraz trochę fotek:

 

Opakowanie;

 

1IT9Py5.jpg?14oo3UmL.jpg?1

 

W środku:

 

UMgnlDW.jpg?1

 

Ramek jest 9 + górna i dolna część kadłuba, blaszki , kalkomanie i instrukcja:

 

PAWQW5R.jpg?1iEokZdK.jpg?1

 

Ramki z bliska:

 

qbb2wpG.jpg?1Lw7Nz4V.jpg?1Z3c9TW2.jpg?1AftsCvY.jpg?1KNwbWqx.jpg?1xgJanfX.jpg?1XgADXgI.jpg?1uWuqsrA.jpg?1QlQw9Uf.jpg?1NViMyys.jpg?1SCTQLvb.jpg?1D73bICu.jpg?1xolXqSx.jpg?1kNxh36y.jpg?1G3BSGTv.jpg?18BJ5S8R.jpg?1n1IL5iT.jpg?11oOi6n1.jpg?1506wGKr.jpg?1

 

Po ramkach widać że odlewy są ładne nie ma zbyt wiele nadlewek elementy wyglądają dobrze sam plastik ma nie co dziwny kolor (kremowy) jednak plastik jest gładki nie widać miejsc wtrysku.

 

Teraz ramki z uzbrojeniem bardzo fajnym pomysłem jest poza numeracją części informacja z jakim uzbrojeniem mamy do czynienia:

 

b7dqn27.jpg?1oe2n6ZF.jpg?1wga8tGr.jpg?1

 

Szkiełko:

 

xNbmfEn.jpg?1GQ3VeKz.jpg?1

 

Kalkomanie:

 

agj4Zy9.jpg?1h4RDYOu.jpg?1OkvQSRs.jpg?1cBrE4kX.jpg?1CFodf0S.jpg?1

 

Instrukcja:

 

IZVD4Dr.jpg?1z3PHZcp.jpg?1

 

Zestaw umożliwia wykonanie pięciu wersji kamuflażu 3 - Rosyjskie i 2- Chińskie.

 

hafj33q.jpg?1

 

Tyle fotek, małe podsumowanie.

 

Model prezentuje się ciekawie całkiem przyzwoity detal - choć wnęki i kabina wyglądają słabiej niż to co dostajemy od Kinetica w Su-33.

Natomiast cieszy ilość uzbrojnia i kalki do uzbrojenia.

 

Jak wygląda kwestia skłądalności (spasowania) trudno mi powiedzieć dam znać zaraz po budowie Su-33 na warsztat biorę Su-35,

 

Reasumując - osobiście polecam tem zestaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc wykonanie tego modelu a zwłaszcza jego cenę i mając n uwadze to ze Kittyhawk ma wypuścić Su-34 to śmiem twierdzić że cena tego drugiego będzie niższa od Su-34 Hobby Bossa a jakość dużo lepsza... Ale pożyjemy, zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.