Skocz do zawartości

Polskie nowości w 1/144


BIG-MODEL

Rekomendowane odpowiedzi

Może, żeby była jasność to powiem tak - na stanie są:

IL-18

IL-14

Li2/DC-3

737-300

Jak-40

An-24

An-26

Wszystkie z tych modeli wyjdą z co najmniej z jednym Polskim malowaniem

Przy następnej dostawie zamówię An-12 jak wam tak zależy i do wakacji mam nadzieję że będzie dostępny. Zapytam, też o DC-10 kiedy będzie dostępny - jak tylko będzie to do 2 miechów macie go u siebie z Polskim malowanie. Wyszliśmy z założenia, że priorytetem dla nas są Polscy modelarze - potem reszta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Z tego co się orientuję to 737-300 był tylko w tym malowaniu bo był wylizingowany tylko jeden. Jeżeli masz jakieś zdjęcia 737-300 nie 400, 500 itd w innym malowaniu Lotowskim to oczywiście że pomyślę nad tym wariantem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakiś komentarz?. Bardzo zależy mi na waszych opiniach ponieważ chciałbym aby produkty naszej firmy były jak najlepszej jakości. Niestety jeżeli wypraski nie są naszej produkcji to za jakość oczywiście nie odpowiadamy, aczkolwiek uwzględniamy wszelkiego rodzaju reklamacje dotyczące braków oraz uszkodzonych elementów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj ja osobiście albo bym zrobił kalkę z obiema wersjami albo jedno jako dodatek to tak po mojemu bo chętnie zrobiłbym modele w obu oznaczeniach ,sam LOT i CENTRAL pozdrawiam OLO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakiś komentarz?. Bardzo zależy mi na waszych opiniach ponieważ chciałbym aby produkty naszej firmy były jak najlepszej jakości. Niestety jeżeli wypraski nie są naszej produkcji to za jakość oczywiście nie odpowiadamy, aczkolwiek uwzględniamy wszelkiego rodzaju reklamacje dotyczące braków oraz uszkodzonych elementów.

 

Zestaw bardzo fajnie wygląda. Kalki wyglądają, że są dobrej jakości i blaszka także. Co do wyprasek, to już jednego Iła 18 mam za sobą, więc wiem jak się składa i tragedii nie ma . Jedynie pudełko mi się nie podoba, ale pudła się nie skleja i to kwestia gustu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to dopiero początek. W sumie planujemy około 30 malowań 737-300. Oprócz Polskich postaramy się wybrać te najbardziej rzucające się w oczy np. 737-300 Acta Norweskich linii lotniczych - piękne malowanie. Będą też inne w full wypasie. Nie zapominam oczywiście o Polskich modelarzach. Będzie na pewno AN-12 w i wiele innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ze Zvezdą się nie uda ponieważ Polski dystrybutor Zvezdy nie wyraża na to zgody. Nie wiem co ma "piernik do wiatraka" ponieważ te modele były by wydane w innej całkiem konfiguracji ale busines is busines. Minicrafta nie było na targach w Norymberdze więc na tą chwilę sprawa jest zawieszona w próżni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Z tego co przeczytałem to niestety kalki do wycinania - bez filmu. Nie wiem jak takie kalki się kładą. No i nie ma białego koloru, a kalkomanie są półprzeźroczyste co w niektórych przypadkach może okazać się wadą. Ciekaw jestem waszych opinii na temat tych kalkomanii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.