Skocz do zawartości

SU-100 Zvezda 1:35


DRFT

Rekomendowane odpowiedzi

Sam model technicznie fajnie poskładany do kupy, ale z tą podstawką to słabo. Suczka stoi na gruzowisku, a prawie nie ma na niej śladów pyłu czy innego kurzu. Gąsienice bardzo źle wyglądają, bo od razu widać że to jakieś pozwijane paski gumy (no powiedz sam, czy stalowe gąsienice mogły się tak zagiąć jak na lewej burcie czy po prawej stronie przed wozem?) Nie wiem też co miałoby wywołać takie uszkodzenia jak zdeformowane lewe koło napędowe czy zerwane prawe napinające. Słowem- scenka zupełnie nieprzemyślana. Gdybyś nie robił wraku, pewnie wyszedłby dużo lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, gąsienice to fakt, słabo to wygląda, tak by się raczej nie powyginały. Przez te gumy nie można osiągnąć tych kątów przy zawijaniu, wszystko jest takie zaokrąglone i nawet na nie zniszczonym model gumiaki psują efekt końcowy.Szkoda że wiele modeli i nawet dwukrotnie droższych ma gumy w zestawie. Co do syfu na modelu, to chyba rzeczywiście jest tego za mało, samego kurzu czy pyłu. Jeśli chodzi o zniszczenia kół i ogólnie poniszczone czołgi to przeglądałem masę zdjęć i widziałem naprawdę dziwne akcje...

 

zli6pyqa.jpg

 

9fqltfpk.jpg

 

koła całe, wózki całe a i tak te przednie wylatują z dziury jakby nikt tego nie skręcił w fabryce.

 

 

x6qroy49.jpg

 

pozaginane, pozrywane, jakby ktoś na modelu obcęgami to rwał, to i sam bym nie wiedział co o tym myśleć.

 

 

ilfatl3g.jpg

 

To jest bardzo ciekawe, jak te przednie koło z tym kawałkiem stali sobie ładnie stoi ustawione jak do zdjęcia patrząc na to co się stało z przodem.

 

 

zqowu2jc.jpg

 

To mi się bardzo podoba, tak się głowie co tutaj się stało, gąsienice całe, nie widać żeby cos wybuchło a i teren prosty, a on sobie po prostu leży na dachu... Jest masa zdjęć z 2WŚ ze zniszczonymi pojazdami a niektóre są naprawdę dziwne . Dzięki za opinie, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.