Skocz do zawartości

M4 Sherman "Hurricane" 1:35 (Tamyia 35190)


Jakx

Rekomendowane odpowiedzi

Ładny, podoba mi się. Tak sobie teraz patrzę i wyszukuję elementy które pododawałeś lub poprawiałeś.

Brakujących śrub w wózkach jezdnych się nie czepiam, tamiya ich nie dała, ale ich brak zupełnie nie przeszkadza w podziwianiu. Jakbyś robił jeszcze kiedyś shermana, to przy malowaniu nie rób tłustej plamy w okolicach tego grzybka, z tyłu po prawej stronie wieży. To jest osłona wentylatora, to nie powinny być żadnego rozlanego paliwa.

Poza tym naprawdę bardzo fajny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny.

Następny będzie lepszy - poprawisz np. ramkę pistolportu i parę innych drobiazgów

 

Miałem mnóstwo wątpliwości podczas budowy tego określonego egzemplarza, ale tak mi się spodobał (jako pojazd), że postanowiłem poszukać i kupić pozycję "Son of Sherman". Udało się, więc następnym razem powinno być "dokładniej".

 

Ładny, podoba mi się. Tak sobie teraz patrzę i wyszukuję elementy które pododawałeś lub poprawiałeś.

Brakujących śrub w wózkach jezdnych się nie czepiam, tamiya ich nie dała, ale ich brak zupełnie nie przeszkadza w podziwianiu. Jakbyś robił jeszcze kiedyś shermana, to przy malowaniu nie rób tłustej plamy w okolicach tego grzybka, z tyłu po prawej stronie wieży. To jest osłona wentylatora, to nie powinny być żadnego rozlanego paliwa.

Poza tym naprawdę bardzo fajny.

 

Ciesze się, że miło się go ogląda. Odnośnie osłony wentylatora - faktycznie poszalałem z rozpędu. A Sherman-ów będzie jeszcze sporo - będę pamiętał

 

Dziękuję wszystkim za opinie!

 

Pozdrawiam,

Jakx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny.

Następny będzie lepszy - poprawisz np. ramkę pistolportu i parę innych drobiazgów

 

Miałem mnóstwo wątpliwości podczas budowy tego określonego egzemplarza, ale tak mi się spodobał (jako pojazd), że postanowiłem poszukać i kupić pozycję "Son of Sherman". Udało się, więc następnym razem powinno być "dokładniej".

 

 

To Ty mi żeś książkę na urodziny od żony na hlj.com podebrał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny.

Następny będzie lepszy - poprawisz np. ramkę pistolportu i parę innych drobiazgów

 

Miałem mnóstwo wątpliwości podczas budowy tego określonego egzemplarza, ale tak mi się spodobał (jako pojazd), że postanowiłem poszukać i kupić pozycję "Son of Sherman". Udało się, więc następnym razem powinno być "dokładniej".

 

 

To Ty mi żeś książkę na urodziny od żony na hlj.com podebrał?

 

Nie, ja znalazłem przez znajomego na wyspach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, ja znalazłem przez znajomego na wyspach

 

A ile dałeś?

Może by się jeszcze znalazła.

Nowa czy antykwariat bo dalej baaardzo chcę ją mieć - jeszcze minimum 3 Shermany będą

 

W zaokrągleniu 50 GBP z przesyłką. Niestety ostatni nowy egzemplarz w miękkiej okładce. Ale spróbuj http://wojenna.pl/produkt/9809-son-of-sherman-volume-1-the-sherman-design-and-development.html.

Tylko 3 shermany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - bez tej książki też da się radę

Mnie w niej wkurzają błędy rysunkowe - i to nawet nie merytoryczne, a po prostu "geometryczne" - np. coś (przykładowo uszy do podnoszenia wieży) jest gdzie indziej na rzucie z góry i gdzie indziej na rzucie bocznym.

Dlatego nie należy jej traktować jako źródła planów; niestety...

A "merytorykę" - można wyszukać za darmo w necie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma info czy od zawdsze był dwubarwny czy domalowano go brązową farbą?

Po zjechaniu z barki inaczej wygladał,podaczas działań były zamalowane numery i być moze uzupełniono kolory

 

 

img_72_14738_4_zpsmw766hr9.jpg

img_72_14738_1_zpscekrjgn8.jpg

 

I tu po kolorowaniu fotki

c1189f3880bc7072c0b527b3ecbb316a_zps2ettzfzm.jpg

 

Chciałbym go kiedyś zrobić w 1:72 z zestawu Heller i fajnie byłoby mieć jakieś informacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.