Skocz do zawartości

Pzkpfw 5 Panther Zvezda 1:72


Tomasz Andryk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

 

Jest to pierwszy model w skali 1:72 jaki zrobiłem, po to, żeby poćwiczyć trochę malowanie i teren zimowy. Sklejało się go bardzo szybko, łatwo i przyjemnie, jedyny problem miałem z gąsienicami.

 

Zamysł na ten czołg był taki, że miał przedstawiać pojazd w drodze na front wyeksploatowany jedynie przez załogę i zimowy rosyjski teren.

 

Zapraszam do galerii:

P1210422_zpsvldsujov.jpg

P1210442_zpsorynkz9o.jpg

P1210456_zpsckkxiuzs.jpg

P1210458_zpsegbvt81a.jpg

P1210460_zps8zk17g8f.jpg

P1210477_zpstctw80q9.jpg

P1210484_zpsorwhbflp.jpg

P1210489_zpsnooyxa7n.jpg

P1210490_zpsj2e4je2g.jpg

P1210498_zpslrreh1mq.jpg

P1210504_zpsgvq6zlcb.jpg

P1210511_zps0mcvm9pi.jpg

P1210516_zpsdhk028zo.jpg

P1210518_zpsfvht6msl.jpg

P1210555_zps9rpdhjax.jpg

 

Pozdrawiam,

Tomasz Andryk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się tu na ten tegowało. Skupię się raczej na uwagach, bo wg mnie to oscyluje on wokół opinii przeciętny z minusem.

Piszesz że model treningowy,ale to nie znaczy że można zapiominać o podstawach. I tak:

- masz zamalowane na biało peryskopy,

- lufa od dołu czysciutka, a tam też powinno się nabrudzić,

- model słabo osadzony w podstawce,

- ubrudziłeś go dość konkretnie, tuba na zapasowe anteny też a jej boki z uchwytami czyste,

- model generalnie styrany, a numery na wieży jakby dopiero co namalowane.

To tak z tego co zauważyłem. Moje wrażenia - to jednak trochę za dużo tego syfu, i nie podoba mi się ten brązowy kleks w tylnej części wieży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym takie błoto na wczesnej Panterze nie ma racji bytu, bo -znając ich awaryjność- jakby w takie bagno wjechała to by w nim została na amen

Na swoje szczęście nie wszystkie Pantery D słyszały o tej teorii i udawało się im przepłynąć na własnych gąsienicach przez niejedno zimowe błoto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się tu na ten tegowało. Skupię się raczej na uwagach, bo wg mnie to oscyluje on wokół opinii przeciętny z minusem.

Piszesz że model treningowy,ale to nie znaczy że można zapiominać o podstawach. I tak:

- masz zamalowane na biało peryskopy,

- lufa od dołu czysciutka, a tam też powinno się nabrudzić,

- model słabo osadzony w podstawce,

- ubrudziłeś go dość konkretnie, tuba na zapasowe anteny też a jej boki z uchwytami czyste,

- model generalnie styrany, a numery na wieży jakby dopiero co namalowane.

To tak z tego co zauważyłem. Moje wrażenia - to jednak trochę za dużo tego syfu, i nie podoba mi się ten brązowy kleks w tylnej części wieży.

Jak to przeczytałem to trudno mi się z tym nie zgodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.