Skocz do zawartości

BTR-50 PUM. ACE,1:72


Piotr_P

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

 

Przedstawiam swój najświeższy "wypust".

Najlepszy model jaki ostatnio robiłem

 

Tak serio....obróćmy powyższe zdanie o 180 ° ,a ujrzymy prawdę.

Kolejny Ace gniot.

Kupiłem go gdzieś okazyjnie jako złom ,chyba na allegro za kilka złotych. I chyba tyle jest wart.

To jedyny jego plus. No może wersja.....PST robi lepszego BTR'a ale w wersji transportowej PK,zaś poniższa wersja to PU czyli wersja dowódcza. Ja przerobiłem ją na kolejną modernizację tj PUM ze zmienionym wyposażeniem i dodanym dużym teleskopowym masztem antenowym oraz zasobnikiem z prawej strony.Tę antenę wziąłem z Urala dowódczego z ICM.

 

O modelu nie ma co pisać. Tylko krótko- To ACE. I tyle wystarczy..... Najwięcej słów powszechnie uważanych za obraźliwe padło przy gąsienicach. Było odlać gąski od trumpeterowego SAM-6.

Model nie wart zakupu żywicznych gąsek Grigorova czy Tankogradu.

Miała być podstawka ale nie będzie z kilku względów. Od zmęczenia modelem po brak miejsca.

 

A teraz zdjęcia skur......la.

 

4dqjrOC.jpg

KVNrSaI.jpg

OcOeZt9.jpg

a3rU8w5.jpg

l0BBfOt.jpg

y7uxkEX.jpg

NLttTy4.jpg

LzEg1rb.jpg

oVVGeb3.jpg

fWkwvZ6.jpg

KX7R4y0.jpg

7NYHNaG.jpg

BmpcXRc.jpg

ojr2K45.jpg

NVx6e6Q.jpg

FS3xztZ.jpg

JnjRn9n.jpg

FqVTAUc.jpg

7lsBl0F.jpg

pITL9my.jpg

qYB2Sp9.jpg

CYvSn5A.jpg

OwJGo2o.jpg

5pXVw4t.jpg

CNs73AP.jpg

JMkeiY5.jpg

F6n1Z7z.jpg

6Qv7Nsc.jpg

 

I zdjęcie skąd wzięła się zajawka na tę wersję

 

UIPQOgN.jpg

 

Swoją drogą to chyba jakaś super tajna wersja musiała być bo poza kilkoma zdjęciami muzealnych egzemplarzy prawie nic nie informacji. Powyższe zdjęcie i kilka innych znalałem po wpisaniu nazwy wersji w cyrylicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś wreszcie zrobi porządnego BTR-50 lub Topasa...Ciekawa konstrukcja ale żadnego porządnego opracowania w plastiku w 1:72.

Jakby ktoś chciał się skusić na BTR-50 którejkolwiek wersji to już lepszy wybór to PST tylko gąski trzeba kupić żywiczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie na wylocie? Na wylocie czego? Aerografu?

Jakoś nie ma z tym problemu...jest jak woda. Bardzo rzadki.

Sam bezbarwny oceniam bardzo wysoko. Najlepszy mat . To jest mat ,a nie lekki mat jak Vallejo. Szybko odparowuje .

Do tego wyostrza kolory. Bez rozcieńczania idzie zawsze.

Niestety z AK jest dobry jak dla mnie tylko mat. Satyna juz gorsza i to dużo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.