Skocz do zawartości

Poszukuję zdjęć polkiego wozu dowodzenia WDSz


Piotr_P

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie ,

Poszukuję zdjęć planów rysunków itp nowego polskiego wozu dowodzenia WDSz systemu Regina.

 

Zdjęcia są tu http://modelwork.pl/viewtopic.php?f=70&t=59494

A o planach, rysunkach, zapomnij.

Pisałem w tej sprawie do HSW.SA i do dziś nie dostałem żadnej odpowiedzi.

Wszytko jest tajne, przed obejrzeniem spalić i zniszczyć.

 

Pozdrawiam

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam,

 

Natomiast musisz się tu liczyć z problemem poważniejszym, który dotyczy pewnego bardzo ważnego szczegółu tego i innych pojazdów na tym podwoziu używanych w Polsce. To koła.

 

Pozwolę sobie jeszcze dopisać jeden mały detal - gąsienice z gumowymi nakładkami.

Niestety takich gąsienic jakie ma WDSz, Kroton czy samobieżny moździerz M120G, nikt na razie nie robi.

 

"kwity" do koła mam już z wymiarowane i przygotowane, kwestia czasu i wzorzec koła będzie gotowy.

Pomysł na gąsienice też już jest .

 

 

To jeszcze ja. Żeby się Jacek nie poczuł urażony że mu zarzucam nieefektywność w zdobywaniu informacji dopowiem że to wynika z tego że nasi producenci i wojsko publikuje zdjęcia na których nawet wnętrza widać a na maile nie odpowiadają. Na pikniku robisz zdjęcia a w firmie nie dostaniesz nawet podstawowych rysunków.

 

Nie poczułem się urażony

 

 

Skoro nie udało się u producenta M120G, HSW.SA, to sobie poradziłem w inny sposób.

M120G i WDSz jednak powstanie

 

 

Pozdrawiam

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem problermu kół. Przecież to zmodernizowane podwozie 2s1 goździk czy jak kto woli MT-LB z dodatkowym 7 kołem. Co innego gąsienice. To już jest pewiem problem choć w 1:72 ( moja skala) to temat do przejścia.

Wymiary.....hmmm jas raczej podejdę do tematu analizy zdjęć przodu Goździka. Resztę na podstawie tych danych spróbuję przeskalować do Reginy. Spory marigines błędu ale masochistą nie jestem ,a na plany nie mas co liczyć

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 8 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.