Skocz do zawartości

Star 266 skala 1/35 - sondowanie rynku


jat02

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem wstępnie zainteresowany.

Czy sam masz gotowego, "sklejonego" "tego" Stara ? Jeżeli tak to wystaw zdjęcia, wystaw zdjęcia zestawu.

Wystaw chociaż fragment instrukcji ...

Masz gotowy, czy dopiero zaprojektowany ?!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • Super Moderator

no jak na razie to takie gruszki na wierzbie...

cena...od ilości elementów, żywicy... czyli co? podział do odlewania jest jeszcze nie znany czy jak? Jak dla mnie dziwne, jak coś daję do formowania i odlania to wiem ile i z czego można odlać oraz koszty +/- zdjęcia wzorców też ...

opłata za model pobierana z góry...

Zalecam ostrożność...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo lat temu widziałem bodajże w którymś z pierwszych nr gazetki "Supermodel", fotki 266 w 1/35 produkcji S-Model (kilka elementów), ale nic z tego nie wyszło a szkoda. Jak coś to też się piszę ale chciałbym go najpierw "dotknąć" oczami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... miałem się nie odzywać bo własnie sam sobie coś takiego robię, ale to co pisze badacz rynku, to jakieś takie mocno dziwne jest. Tak w myśl zasady "zarobić ale się nie narobić". Myślę że projekt jest na etapie "a może by tak Star 266"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt od nikogo nie chce pieniędzy jeśli nie ma towaru , radziłbym czytać dokładnie j posty i zalecam ostrożność w sianiu niepokoju . Jeżeli ktoś ma wątpliwości co do mojej intencji to jego problem , nikogo do niczego nie zmuszam . Będą odlane wszystkie części , to zamieszczę fotki . Na pewno nie będzie sprzedaży "a konto" . Na podstawie zdjęć ocenicie , czy model jest warty "zachodu" czy nie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale "o co chodzi"? Jaki niepokój? Jakie wątpliwości? Jaka kasa?

Pytasz czy kupiłbym model Stara 266 - pewnie że bym kupił! Nawet trzy.

Twoje intencje - w ogóle mnie nie interesują! Niepokój - coś ci się "pomerdało".

Gadamy sobie na temat twojej próby "sondowania rynku" - bo na pewno nie o modelu Stara 266 ani o operacjach finansowych a nawet o tym jak się żywicę odlewa. Ile ona kosztuje i czy wolimy Axona czy Huntsmana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

@jat02 spekulacje wynikają z faktu że trzeba było zacząć od zdjęć a nie od d... strony...myślę że wiele razy już "było" miało być tak pięknie i ładnie a wyszło jak zawsze...

Bez urazy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co w kwestii "sondowania rynku" widać, że popyt by był. Tutaj spokojnie 40 zestawów, a jak się "rozejdzie" to pewnie do 150 spokojnie można by planować (pierwsza seria) później pewnie druga seria, a jak na wystawy trafią too .. a inne wersje jak np:samochód strażacki itd..

Na razie wspólnie ustaliliśmy, że to raczej nie jest szwindel i próba naciągnięcia, są chętni ale chcą widzieć co "to" będzie, ...tylko coś dziwnie ucichło w "temacie"...

.. czyli jest szansa ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do czasu zakończenia prac nad modelem i wykonania pierwszych odlewów nie będę się wypowiadał , założyłem temat , bo chciałem tylko wiedzieć , czy model miałby wzięcie , takie miałem intencje . Pozdrawiam wszystkich a w szczególności tych , którzy w to nie wierzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawny, albo i nie (to się potem okaże) jest fakt, że nikomu nieznany człowiek z ulicy może zbierać tutaj chętnych na potencjalną transakcję rzędu kilku tys. złotych, a chcąc sprzedać np. słoiczek z farbą na giełdzie, należy spełnić kryterium min. liczby postów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to są dwa różne zagadnienia. Giełda i 200 postów to po prostu głupie. Administracja sobie nie życzy - sprzedam na PWMie, mordziaku, allegrze itd.

Tu masz pytanie nie o model, bo tego nikt nie pokazał ale o temat. Tematem jest Star 266. Jeżeli mam kupić model za dwie paki to chce go zobaczyć. Bez pokazania czegokolwiek pytanie nie ma najmniejszego sensu, a wręcz przeciwnie, można sobie spalić temat. Czy ten model istnieje? Może i istnieje ale człowiek nawet nie wie ile będzie miał części ale przewiduje kiedy będzie premiera Czy to nie śmieszne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator
Giełda i 200 postów to po prostu głupie. Administracja sobie nie życzy - sprzedam na PWMie, mordziaku, allegrze itd.

Kolego Skarga, nie jest tak jak piszesz.

Administracja wprowadziła ograniczenia do 200 postów na życzenie forumowiczów, po tym jak kilku zostało oszukanych. Więc pretensje kieruj do kogoś innego.

 

Jeżeli mam kupić model za dwie paki to chce go zobaczyć. Bez pokazania czegokolwiek pytanie nie ma najmniejszego sensu

Nigdzie nie ma napisane, że masz wpłacać pieniędze za model, którego nie ma.

Gościu pyta czy byłby ktoś chętny na zestaw, bo nie wie czy jest sens odlewać go w większych ilościach.

Jeżeli będą chętni, to odleje, pokarze a jak ci się spodoba to sobie kupisz.

Chciałbym wiedzieć ile osób z forum było by zainteresowanych takim zestawem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dokładnie tak jak napisałem a Ty to potwierdzasz.

Administracja wprowadziła ograniczenia do 200 postów
.

Kto jest autorem tego pomysłu to inne zagadnienie. Pretensji żadnych do nikogo nie mam, coś ci się pomerdało.

Nigdzie nie ma napisane, że masz wpłacać pieniędze za model, którego nie ma.

Teraz zaczynam rozumieć to ograniczenie. Ktoś mógłby dać ogłoszenie ze masz wpłacić pieniądze i nieszczęście gotowe.

Gościu pyta czy byłby ktoś chętny na zestaw, bo nie wie czy jest sens odlewać go w większych ilościach.

Myslę że jeszcze musisz popracować nad jednoczesnym wykonywaniem dwóch czynności na raz. Czytaniem i rozumieniem.

"Gościu" ma zamiar odlewać na bieżąco. Zamówienie - odlew

I teraz gwóźdź programu:

jat02 napisał(a):

Chciałbym wiedzieć ile osób z forum było by zainteresowanych takim zestawem

 

Takim.... czyli jakim???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dobrze zrozumiałem
chodzi o stara 266
Brawo!!! To już coś! Teraz pomyśl czy czasem nie chodzi o model Stara 266.

O model?...

tak?!,

bardzo dobrze, chodzi o model Stara 266!!!

A jaki ten model?

Podpowiem...

żywiczny?

Tak, rewelacyjnie, chodzi o żywiczny model stara 266!!!

Kupisz go? Z pewnością!

 

Co jak się okaże że w pudełku jest kot? Żywiczny kot z napisem "Figurka przedstawia mojego ukochanego kota który skończył życie pod kołami samochodu Star 266"? Będziesz jęczał żeby administracja uniemożliwiła pisanie postów dla tych którzy nie nastukali ich 1000? (bez sensu? tak samo jak wymagane 200 do wystawiania na giełdzie )

 

Kpiny sobie użądzam?

Oczywiście że tak. Tak samo jak autor tematu który coś tam zapowiada nie pokazując namiastki zapowiadanego zestawu. Dlatego też z tego miejsca pragnę wszystkich zapewnić że kupię 258 zestawów tego Stara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dobrze zrozumiałem
chodzi o stara 266
Brawo!!! To już coś! Teraz pomyśl czy czasem nie chodzi o model Stara 266.

O model?...

tak?!,

bardzo dobrze, chodzi o model Stara 266!!!

A jaki ten model?

Podpowiem...

żywiczny?

Tak, rewelacyjnie, chodzi o żywiczny model stara 266!!!

Kupisz go? Z pewnością!

 

Co jak się okaże że w pudełku jest kot? Żywiczny kot z napisem "Figurka przedstawia mojego ukochanego kota który skończył życie pod kołami samochodu Star 266"? Będziesz jęczał żeby administracja uniemożliwiła pisanie postów dla tych którzy nie nastukali ich 1000? (bez sensu? tak samo jak wymagane 200 do wystawiania na giełdzie )

 

Kpiny sobie użądzam?

Oczywiście że tak. Tak samo jak autor tematu który coś tam zapowiada nie pokazując namiastki zapowiadanego zestawu. Dlatego też z tego miejsca pragnę wszystkich zapewnić że kupię 258 zestawów tego Stara

 

Skarga, zjedz snikersa, bo gwiazdorzysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Kolego Skarga, dobrze nie przegadujmy się już.

Jak wiadomo, przed zakupem każdy będzie chciał zobaczyć produkt by nie kupować:

Co jak się okaże że w pudełku jest kot?

 

Kolega jat02 na razie prowadzi "sondaż", a jak dojdzie do momentu "sprzedaży" to będzie sobie rozmawiał z Administracją czy może zamieścić ogłoszenie na forum.

Zawsze może wystawić swoje wyroby jak to napisałeś na:

 

PWMie, mordziaku, allegrze itd.

 

Czas pokaże co to z tego wyjdzie. Oby się udało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jawkers.

Jeżeli ktokolwiek zrobi model Stara 266 na fajnym poziomie to chwała mu za to. Wszyscy się ucieszą (może z wyjątkiem tych co mieli zamiar też to robić ale się spóźnili) ale to co robi badacz rynku to jest po prostu śmieszne. Dlatego ja deklaruję zakup 258 i wcześniej 3, razem 261 zestawów żeby on go zrobił. Czy sprzeda 300 zestawów fajnego, wypasionego Stara 266 w cenie która deklaruje? 200pln (+ 100PLN na nieprzewidziane operacje)- bezproblemowo! Tylko to musi być model Stara a nie coś co go przypomina i to z daleka. Więc po co pyta?

 

Marcin M

Nie żryj tyle słodyczy bo ci się intelekt na poziomie reklam telewizyjnych zatrzymał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.