Skocz do zawartości

ModelCollect - nowy(?) gracz na runku. 1/72


Mikele

Rekomendowane odpowiedzi

  • 11 months later...
  • 1 month later...

Podłącze się do wątku...

Czy ktoś miał już w rękach wypuszczoną ostatnio przez nich V-1 razem z wyrzutnią ?

(German WW2 V1 launching position - Modelcollect - Nr. UA72033 )

Jest kilka fotek z necie ale ciekawi mnie czy gabaryty i detalizacją wyrzutni są do przyjęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Panowie, a ja mam inne pytanie. Czy można kupić gdzieś plastikowe gąsiennice do ich wcześniej wydanych czołgów. T64..T72..T80 itp. Teraz pakują normalnie plastikowe. Mam kilka starszych z gumowymi,a plastiki ładniejsze. Próbowałem zamówić na ich stonce, niby są za 0 dolarów ale za to koszt wysyłki 119 dolarów. Trochę mija się to z celem. Czy jakaś hurtownia lub sklep w Europie sprowadzają same gąsiennice???

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...
W dniu 29.11.2017 o 17:21, Mikele napisał:

Hej,

Obydwa są w sprzedaży pod marką: "Galaxy Hobby".

W in-boxach wyglądają super.

Pozdrawiam, Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Ja z firmą Modelcollect mam takie doświadczenie: Jak budowałem mojego Topola (ze Zvezdy), to wnerwiło mnie, że w tym modelu nie ma silnika i postanowiłem go dorobić. Patrzę, a w modelach Modelcollect wszystkie MAZy mają bardzo ładny silnik (który zresztą nadałby się też do T-55 i pewnie do T-34 też). Napisałem prosto do Modelcollectu, czy nie sprzedali by mi samej ramki z silnikiem od takiego MAZa. W odpowiedzi  dostałem krótkiego maila o treści: "Jaki jest twój adres?". Wysłałem im swój adres i przez trzy albo cztery tygodnie nie miałem żadnej odpowiedzi, a potem przyszła do mnie paczka z potrzebną ramką. To się nazywa promocja!

Do tego Modelcollect robi dość rozsądne podwozie HEMTT, do którego dokupili z Aoshimy przyczepę z wyrzutnią Patriot i to sprzedają jako amerykański zestaw Patriot (Aoshima sprzedawała japoński zestaw Patriot z japońskim ciągnikiem). Kupiłem to, nie było łatwo znaleźć, ale zestaw jest całkiem ładny.

Pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, pmroczko napisał:

Cześć!

Ja z firmą Modelcollect mam takie doświadczenie: Jak budowałem mojego Topola (ze Zvezdy), to wnerwiło mnie, że w tym modelu nie ma silnika i postanowiłem go dorobić. Patrzę, a w modelach Modelcollect wszystkie MAZy mają bardzo ładny silnik (który zresztą nadałby się też do T-55 i pewnie do T-34 też). Napisałem prosto do Modelcollectu, czy nie sprzedali by mi samej ramki z silnikiem od takiego MAZa. W odpowiedzi  dostałem krótkiego maila o treści: "Jaki jest twój adres?". Wysłałem im swój adres i przez trzy albo cztery tygodnie nie miałem żadnej odpowiedzi, a potem przyszła do mnie paczka z potrzebną ramką. To się nazywa promocja!

Do tego Modelcollect robi dość rozsądne podwozie HEMTT, do którego dokupili z Aoshimy przyczepę z wyrzutnią Patriot i to sprzedają jako amerykański zestaw Patriot (Aoshima sprzedawała japoński zestaw Patriot z japońskim ciągnikiem). Kupiłem to, nie było łatwo znaleźć, ale zestaw jest całkiem ładny.

Pozdrawiam

Paweł

O, to bardzo optymistyczne co piszesz, gdyż na początku marca też pisałem z Jinagwei Li w sprawie gąsienic do T-72, które w moim modelu były w złej odmianie i podobnie jak u ciebie, krótka rozmowa, adres i czekam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Jiangwei Li - to włąśnie ta osoba załatwiła mi moje części. Nie jest zbyt rozmowny/rozmowna, ale skuteczność ma wysoką.

Pozdrawiam

Paweł

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.