Skocz do zawartości

Zapowiedź/nowość WORLD AT WAR


SHILKA

Rekomendowane odpowiedzi

Fleczer, faktycznie ta "czwóra" jakaś taka w "76"

 

Dodatkowy bubel to zawieszenie. Nie jest istotne, że uproszczone bo z FtF'ami już dawałem sobie radę, ale to że jest od wersji F a nie A jest sporym problemem. Gdyby to była skala 1/72 to bym sobie podmienił koła napędowe i napinające na te od mirage ale że mamy do czynienia z 1/76 to albo trzeba rzeźbić albo dać sobie spokój i nie robić z tym nic. Całą bryłę mam gotową do malowania i zastanawiam się co z zawieszeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fleczer, faktycznie ta "czwóra" jakaś taka w "76"

 

Dodatkowy bubel to zawieszenie. Nie jest istotne, że uproszczone bo z FtF'ami już dawałem sobie radę, ale to że jest od wersji F a nie A jest sporym problemem. Gdyby to była skala 1/72 to bym sobie podmienił koła napędowe i napinające na te od mirage ale że mamy do czynienia z 1/76 to albo trzeba rzeźbić albo dać sobie spokój i nie robić z tym nic. Całą bryłę mam gotową do malowania i zastanawiam się co z zawieszeniem.

 

A jak oceniasz przy tej czwórce tą czwórkę z Mirage???Pomijam skalę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirage mam rozgrzebane (wersję D troppen i C normandia). Nie wiem jeszcze jak będą współpracowały gumowe gąsienice. Trzeba od razu zmienić mocowanie koła napinającego. Niektóre elementy mają sporo zbędnego naddatku na szwach po łączeniach form. Składalność oceniłbym jako poprawną ale do IBG to im daleko. Detal ok. Bogactwo elementów dodatkowych (głównie koła) i kalek.

IBG jest chyba moją ulubioną marką modelarską i jedna wtopa z pzIV tego nie zmieni. Spasowanie rewelacyjne, uproszczenia tylko tam gdzie spowodowane to jest założeniem że to easy kit. Detal na wysokim poziomie. Mam wrażenie że ten układ jezdny posłuży jeszcze do kilku wersji czwórek i stąd te błędy. No i ubogo jeśli chodzi o kalki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta czwóra to trochę dziadostwo...myślałęm żeby kupić...dzięki Tobie zaoszczędziłem 30 zł i będzie na coś innego np. coś japońskiego z ibg:)

 

Możesz kupić coś z serii węgierskiej. Bardzo fajne modele. Co do serii WaW to mam dwa pierwsze numery i jestem z nich bardzo zadowolony. Zamierzam jeszcze kupić stugaIII-0 i pzIII B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.