Skocz do zawartości

Moje niegdyś złorzone Trucki - By MiloszKr


MiloszKr

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym parkiem serwisowym to nie jest głupia myśl w końcu Tamyia wypuściła zestaw mechaników wraz z kilkoma kluczami a nawet podnośnikam i podpurkami pod samochód.

 

Pomyślimy zobatrzymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak wygląda nieszczęsna naczepa od zestawu Honda Racing która miała być podpięta pod białego Mercedesa wyżej zaprezentowanego. strzałki pokazują jak duże sie odelgłości zrobiłi od strasznej kurczliwości kalkomani grrrr

 

dscn06324ym.jpg

 

dscn06332en.jpg

 

dscn06347rf.jpg

 

dscn06358ii.jpg

 

Do Grzegorz75. Zestaw Mechaników z Tamyia jest produkowany w skali 1:24. Wewnątrz pudełka sa kalkomanie do obklejenia mechaników we wszystkie zespoły Rajdowe bez Hyundaia, który w 2003 roku wycował się w WRC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak wygląda nieszczęsna naczepa od zestawu Honda Racing która miała być podpięta pod białego Mercedesa wyżej zaprezentowanego. strzałki pokazują jak duże sie odelgłości zrobiłi od strasznej kurczliwości kalkomani grrrr

E, no costy... Nie jest zle. Wg mnie i tak to wyglada super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majek może dla ciebie 2-3 a nqwet 7 mm nie robi rużnicy ale ktoś kto ma fioła na punkcie Trucków to to mu nie pasuje i go wcurwia Buda z naczepy się przyda. Kiedyś się nią napewno odpowiednio zaopiekuję i wytrzesma z niej zycie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim kalki pokurczyly sie rowno i jednakowo. Wiec na upartego wyglada jak by to bylo celowe. Dlatego podejrzewam, ze gdybym zobaczyl ta naczepe na zywo, a nikt by mi nie powiedzial, ze cos nie tak z kalkami, to bym sie pwenie nie jajnal.. No ale tak jak powiedziales. Fanatykiem truckow nie jestesm, natomiast bardzo lubie na nie patrzec, w szczegolnosci wykonane na takim poziomie jak Twoje, czy Tornada. Poprostu miod dla oczu (hmm... takiego powiedzenia chyba nie ma, co?)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milosz napisał:

A model Peugeota 206 WRC powstał w przerwie wakacyjnej 2005. Model został odzorowany na tyle na ile potrafiłem zgodnie z dokumenjtacją zdjęciową jedynym minusem w modelu to brak pasów z płytki fototrawionej lecz niestety do tego modelu byłby to spory wydatek. 100 zł piechotą nie łazi.

Milosz czy Ty sam skleiłeś ten model bo ktoś napisał do mnie i poprosił mnie o wyjaśnienie tej sprawy tu na forum. Twierdzi że to jego dzieło, a Ty go odkupiłeś sklejonego i na dowód podesłał mi fotki.

q8xjen2aj9etkj12.jpg

gq3tc4jy46p26nxrm.jpgln1juaw9o4wqkkj4m.jpgnfb3uenio0z5o02bm.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejżane Tornado zabawi sie w detektywa

Bycie moderatorem tego działu zobowiązuje mnie i do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak już mnie o to kolejna osoba pyta. Więc dodam że ten model pokazany na stronie wcześniej jest wykonany przezemnie. Na pierwszy rzut oka różni się Mój model od właściciela 2 rzeczami. Na fotce autora widać 2 antentki i jak się domyślam są wykonane z wypraski, a umnie jest na fotografi jedna i na dodatek wykonana z miotły. 9wykonanie zewnątrz jest identyczne). Lecz jest już kilka nie dociągnięć pod podwoziem. U właściciela płyta pod silnikiem i mostem(dyfrem) jest nie pomalowana a umnie jest na srebrny kolor.

Zdjęcia dla poruwnania.

 

dscn09517iz.jpg

Zdjęcie P 206 właściciela.

 

dscn09622qm.jpg

Mój P206.

 

dscn09599jn.jpg

Zdjęcie P 206 właściciela.

 

dscn09636ih.jpg

Mój P 206 (znajdz ruznicę)

 

dscn09606as.jpg

Zdjęcie P 206 właściciela.

 

dscn09647rd.jpg

Mój P 206.

 

Reasumując modele różnią sie praktycznie tylko 4 szzczegułami. Szkoda że nie wszyscy ludzie wierzą na słowo. No cóż.. tacy już jestesmy w tym cholernym świecie nikomu nie można zaufać. I na dodatek w tych pracach rozbiurkowo pokazujących różnice mój Peugeot 206 WRC utracił antenkę i zarysowała mi się kalkomania grrrr.

Myśle że właściciel w końcu da mi spokój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.To ja zacząłem temat peugeota,ponieważ to ja go sklejałem.i z całym szaczunkiem,ale własny model,który Miłosz odkupił odemnie w ubiegłym roku w Sycowie,naprawde poznam.Różnice które opisuje?Takie zmiany można w modelu wprowadzić w 5 minut.Jeśli zechcecie to ja mogę Wam wypisać listę podobieństw i napewno będzie ona dłuższa i bardziej wiarygodna.Miłosz pisał do mnie,że ma 3 takie modele a mój jest czwarty.Poprosiłem więc o zdjęcie tych aut stojących obok siebie.Pokaż te różnice,ale tak,aby oba modele były na jednym zdjęciu.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.To ja zacząłem temat peugeota,ponieważ to ja go sklejałem.i z całym szaczunkiem,ale własny model,który Miłosz odkupił odemnie w ubiegłym roku w Sycowie,naprawde poznam.Różnice które opisuje?Takie zmiany można w modelu wprowadzić w 5 minut.Jeśli zechcecie to ja mogę Wam wypisać listę podobieństw i napewno będzie ona dłuższa i bardziej wiarygodna.Miłosz pisał do mnie,że ma 3 takie modele a mój jest czwarty.Poprosiłem więc o zdjęcie tych aut stojących obok siebie.Pokaż te różnice,ale tak,aby oba modele były na jednym zdjęciu.Pozdrawiam.

 

Przyznam ci racje że to ty go skleiłes, patrząc na niektore detale są identyczne! np na tarczy hamulcowej, jest przy otworze do piasty z lewej strony takuie cos niewiem, "skrobniete" niewiem co to ale to po prostu w malowaniu tak wyszło i na obu modelach tak jest, kalki sa identycznie polozone bo sprawdzałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.