Skocz do zawartości

Mustang Shelby GT500 Eleanor - Revell 1:12


Trojan

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawy projekt dobiegł do szczęśliwego końca. Z potknięciami. Tylko się utwierdziłem w przekonaniu, że nie cierpię Revella. W jakiejkolwiek skali.

Przeróbka na Eleanor w wolnej interpretacji.

Przeróbki można prześledzić w wątku warsztatowym.

Zapraszam.

 

VuTjBPT.jpg

 

MPDgouw.jpg

 

9VyE1Vr.jpg

 

EyQuIl7.jpg

 

64k32el.jpg

 

KWoQFLT.jpg

 

wNgHQgx.jpg

 

dGmVhRf.jpg

 

JxwZmj0.jpg

 

LsLoJiL.jpg

 

euuqCHM.jpg

 

BFdgvPn.jpg

 

LXLPy79.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny Mustang

Piękna kolorystyka, lakier świeci się jak należy.

Jedynie co nie przypadło mi do gustu to koła, a właściwie ich chrom- troszku zabawkowo wygląda. Nie myślałeś przelakierować kół np. na czarno ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie co nie przypadło mi do gustu to koła, a właściwie ich chrom- troszku zabawkowo wygląda. Nie myślałeś przelakierować kół np. na czarno ?

Tak się właśnie miotałem z tymi kołami. Robiłem próby różnymi chromami ale nie byłem zadowolony z efektu więc zostawiłem jak jest. Mam przygotowane szablony jakbyco bo jeszcze chodzi mi po głowie psiknąć je bezbarwnym półmatem.

Pomyślę.

 

Mógłbyś wrzucić zdjęcie swojego studio, jak ustawiasz oświetlenie, żeby wyszły takie super foty?

Korzystam z firmowego atelier. Ale zdjęcia nie mam bo zwykle ustawia się wszystko pod sesję. Lampy z softboxami, dobry aparat itp.

Ale nawet w domu, przy minimalnych nakładach można zrobić podobne zdjęcia.

Kwestia tylko odpowiedniego oświetlenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze wyszedł - jest moc.

Jesteś ze stolicy to może wpadnij z nim na X zlot MKP. Masz niedaleko, a może cykniesz fotki z jakimś oryginałem max zbliżonym. No i będzie okazja się spotkać.

 

Gdzie jest warsztat AMG GT3? Szukam, a nie widzę bo też mam ale nie mogę się za niego zabrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest warsztat AMG GT3? Szukam, a nie widzę bo też mam ale nie mogę się za niego zabrać.

Jeszcze nie zacząłem. Czekam na blaszki z HD, niebawem mają się pokazać na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotka Admina!!!

Czuję się zaszczycony, Dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowicie kunsztowna robota - jestem pod dużym wrażeniem jedyne co mnie trochę razi to jak to przy modelarskich farbach bywa zbyt grube ziarno w metaliku no ale na to nie mamy wpływu - wszystko co na tym modelu widać jest wykonane z zachowaniem realizmu - przepięknie pod maską i również naturalnie delikatnie wyeksploatowany spód - pisz gdzie go będzie można zobaczyć na żywca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za miłe słowa.

Lakier w rzeczywistości wygląda lepiej. Może to kwestia oświetlenia?

Model napsuł mi krwi. Ale sporo modyfikacji zrobiłem dzięki radom, pomocy i doświadczeniu forumowiczów, którzy mnie motywowali za co serdecznie dziękuję.

Dzięki temu forum powstały unikatowe blaszki, kalkomanie i odlewy foteli.

Warsztat niestety zniknął przez Photobucketa ale jest dostępny w całości na fb.

 

Na zawody ani konkursy raczej się nie wybieram. Brak czasu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.