Skocz do zawartości

Moje najnowsze cacko M.Benz + naczepa ,,Pegasus''


TiroManiaK

Rekomendowane odpowiedzi

Tam masz pod/obok tego zdjęcia napis "pobierz pozostałe kody"

klikasz na to a tam jest kilka takich linków i przy każdym pomoc. Najedż myszką na ten napis i przeczytaj który link do czego. Jak znajdzieśz odpowiedzni to go skopiuj do posta.

Modelik fajny nawet. Mnie sie podoba.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ta siatka z przodu nie jest krzywo??

 

Siatka nie jest przymocowana na stałe dlatego tak wygląda zastanawiam się czy ją zostawić czy przykleić ale jak przykleje to nici z otwieraniem kabiny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwne wrażenie że kabina jest nie pomalowana, w każdym razie widać brak pomalowanych uszczelek w oknach. Mam też kilka uwag, mianowicie tylne nadkola w ciągniku zwisają na boki, klosze w naczepie są w złej kolejności pomalowane, no i te poduszki białe

Natomiast daję wielkiego plusa za czystość sklejenia, a także za ładne wykonanie

Ps.1

Acha co to są za półkola na klapie kufra na palety Celowo je robiłeś

Ps.2

Fotki pozmniejszałem ale na drugi raz postaraj sie wstawiać je w formacie 800x600.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No moje gratulacje za wykonanie tak pięknego zestawu Czysto i ładnie sklejony z niewielkimi niedociągnięciami. Napisz coś o etapie sklejania jak ci się kleiło i w ogóle... Mnie się tu nie za bardzo widzi to, że ta kalkomania na drzwiach ciągnika nachodzi na ten czarny pasek z boku i pierwszy raz widzę, żeby grill z przodu do połowy był czarny a do połowy czerwony. Ale to tylko takie moje małe uwagi, także tym się za bardzo nie sugeruj Zestaw ogólnie mi się podoba, postaraj się następnym razem pomalować wszystkie elementy bo model wtedy ładniej sie prezentuje. Czy wybrałeś już nastepny model?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwne wrażenie że kabina jest nie pomalowana, w każdym razie widać brak pomalowanych uszczelek w oknach. Mam też kilka uwag, mianowicie tylne nadkola w ciągniku zwisają na boki, klosze w naczepie są w złej kolejności pomalowane, no i te poduszki białe

Natomiast daję wielkiego plusa za czystość sklejenia, a także za ładne wykonanie

Ps.1

Acha co to są za półkola na klapie kufra na palety Celowo je robiłeś

Ps.2

Fotki pozmniejszałem ale na drugi raz postaraj sie wstawiać je w formacie 800x600.

 

Kabina ciągnika faktycznie nie jest pomalowana, gdyż robiłem ją wcześniej jak jeszcze nie wiedziałem jak malować. Te półkola wyszły samoistnie, być może farba miala takie nacieki.

Jeśli chodzi o poduszki wydawało mi się że będą fajnie wyglądać dlatego pomalowałem je tyle że nie na biało a na szaro tak jak w ciągniku i do tego są jeszcze pomalowane siłowniki w naczepie tyle że ich nie widać

Światła faktycznie żle pomalowałem ale już nic nie będe kombinował zostawie tak jak jest.

A zdjecia były w formacie 800x600 choć mogę się mylić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No moje gratulacje za wykonanie tak pięknego zestawu Czysto i ładnie sklejony z niewielkimi niedociągnięciami. Napisz coś o etapie sklejania jak ci się kleiło i w ogóle... Mnie się tu nie za bardzo widzi to, że ta kalkomania na drzwiach ciągnika nachodzi na ten czarny pasek z boku i pierwszy raz widzę, żeby grill z przodu do połowy był czarny a do połowy czerwony. Ale to tylko takie moje małe uwagi, także tym się za bardzo nie sugeruj Zestaw ogólnie mi się podoba, postaraj się następnym razem pomalować wszystkie elementy bo model wtedy ładniej sie prezentuje. Czy wybrałeś już nastepny model?

 

Jeśli chodzi o kalkomanie to niestety tak musi być ponieważ miała wycięcia na klamki w drzwiach jak zarówno na okna. Jeśli chodzi o klejenie to kleje już od dawna, postaram się zamieścić swoje poprzednie modele. Staram się kleić coraz lepiej. Mogę to robić cały czas tylko skąd brać na to kase Grill wygląda tak jak wygląda, następnym razem postaram się dokładnie odwzorować cały model. Planuje do tej naczepy podpiąć inny ciągnik już pomalowany i zrobiony porządnie.

Proszę o podpowiedzi jaki ciągnik najlepiej by pasował. Myślę nad Scanią r500 v8 lub Volvo Fh 16 globtrotter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAK NA MÓJ GUST ŁADNY TYLKO TE FELGI W KONIU???

Co to jest ten koń bo nie jarze? ? Jeśli chodzi o felgi w naczepie są malowane na srebrno a w Mercedesie takie mi sie podobały. Do tej naczepy planuje zakup innego ciągnika wiec bedzie calkiem inaczej wyglądał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.