Skocz do zawartości

U.S. WRECKER TRUCK ITALERI 3825


iraz

Rekomendowane odpowiedzi

U.S. WRECKER TRUCK FORD Z FIRMY ITALERI W SKALI 1:24 O NUMERZE KATOLOGOWYM 3825:

 

NUMER REJESTRACYJNY:ABC 123

 

CO DAODAŁEM,ZMINIŁEM I ODJĄŁEM:

-DODATKOWE DWA ZBIORNIKI PALIWA

-DAŁEM INNY DERZAK

-DAŁEM INNE RURY WYDECHOWE

-NIE DAŁEM KOGUTÓW

-NIE DAŁEM HOLOWNIKA,DAŁEM ZA TO SIODŁO

-NA KOŁA BŁOTNIKI

-Z TYŁU ŚWIATŁA

-ZA KAŻDYM KOŁEM GUMOWY HLAPACZ

-ZA KABINĄ PRZEWODY DO PODPINANIA NACZEP

-ZA FOTELAMI PLAKAT

-NA FOTELACH I PODŁODZE SKÓRZANY MATERIAŁ

-ZROBIŁEM OTWIERANE I ZAMYKANE DZRWI

-POD KABINĄ SILNIK V8 O MOCY 440 KM

-W ORGINALNEJ WERSJI ODCHYLA SIĘ TYLKO MASKA A JA ZROBIŁEM ŻE KABINA ŚIĘ TEŻ ODCHYLA RAZEM Z MASKĄ

-ZMIENIŁEM BUDE MIESZKALNĄ

-ODBLASKI

POŁOŻYŁEM 3 LAKIERY:JASNY NIEBIESKI,CIEMNY NIEBIESKI ORAZ SREBY TE KOLORY SĄ POŁYSKOWE

 

NA TYM ZDJĘCIU JEST ORGINAŁ:

3825s3pg.jpg

A NA TYCH ZDJĘCIACH JEST MOJA WERSJA:

s40208850cu.jpg

s40208869jf.jpg

s40208870ic.jpg

s40208887ps.jpg

s40208892on.jpg

s40208906uc.jpg

s40208919wj.jpg

s40208926qb.jpg

s40208933yq.jpg

s40208949ut.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model jest ekstra, ale kabina się nie podnosi razem z osłoną silnika i przewody są umiejscowione za wysoko.

Jak możesz to popraw to dobra rada?

Posiadam ten model i kiedyś go zrobię.

 

Pozdrawiam Waldek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model jest ekstra, ale kabina się nie podnosi razem z osłoną silnika

Pozdrawiam Waldek

Iraz prawdopodobnie zrobił to specjalnie aby mieć wgląd na silnik i skrzynię biegów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszytkim dziękuje za opinie.

Tornado ma racje.

A co do otwieranych elementów to tego ci nie moge zdradzić bo to jest najlepszy mój pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety

 

WALDEK ale widziałem na necie mają tak odchylane maski razem z kabiną:

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do otwieranych elementów to tego ci nie moge zdradzić bo to jest najlepszy mój pomysł.

A myślałem, że na forum wymieniamy się sposobami na robienie coraz to lepszych modeli, zamiast "kitrać" swoje sposoby dla siebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się da napisać + dokumentacja fotograficzna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IRAZ:

Niestety

WALDEK ale widziałem na necie mają tak odchylane maski razem z kabiną:

 

Czy móglbys pokazać jakieś zdjęcie takiego otwierania?? bo musze przyznać, że jeszcze nigdy sie z czymś takim nie spotkałem.

 

Pozdr. Nobel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprostu kupujesz zawias który jest jedynie w angli i przyklejasz.Dlatego nie chciałem mówić mo itak go nie dostaniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprostu kupujesz zawias który jest jedynie w angli i przyklejasz.Dlatego nie chciałem mówić mo itak go nie dostaniesz.

 

coz moge powiedzieć:

KFS czy inny producent konwersji do modeli ciężarówek jest dla kazdego. Dlaczego ma go nie dostać?? uzbiera kase i sobie kupi, tylko kasa jest ogranicznikiem.

Ja chciałbym zadać pytanie po co wydawac kupe kasy na zawiasy, jesli mozna je zrobić samemu?? Igla, szpilka, cienka blacha offsetowa i jazda, jesli moderator pozwoli wstawie link do relacji zaprzyjaznionego Niemca, ktory bardzo ladnie wykonał takie zawiasy przedstawiając dokumentacje zdjęciową...

http://www.wettringer-modellbauforum.de/forum/thread.php?threadid=3&threadview=0&hilight=&hilightuser=0&page=1[/i]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakieś to dziwne zachowanie , zawiasowe tajemnice ? dostępne tylko w anglii? w takim razie odemnie , dla Ciebie zabawka , fi 50 murzyńska , dostepna tylko w gdyni , ja jestem sprite , Ty pragnienie

c3677fc7ccfaa3b7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie spokojnie ogólnie mi się podoba, ale to nie typowe otwieranie się osłony silnika wzbudziło moje zainteresowanie jest rzeczą niemożliwą w oryginale takie otwieranie przedziału silnikowego razem z kabiną kierowcy.Nie spotkałem się z takim rozwiązaniem. Jeśli posiadasz jakieś fotki w tym przypadku to proszę o pokazanie, że było coś takiego możliwe w oryginale jak nie to napisz, że pomysł własny i koniec burzliwego tematu. Popieram nowe rozwiązania, ale nie popieram radosnej twórczości. Nie przyjmuję do wiadomości tajemnicy albo się dzielimy swoimi pomysłami i rozwiązaniami albo nie. Jak nie to chyba pomyliłem forum?

Pozdrawiam Waldek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli chodzi o zawiasy , to chłopaki od ciężarówek słuchajta bary łajata - ja mam zamiar robic ruchome elementy na statku , poszedłem do sklepu i przy okazji kupowania różnych orczyków do serw , kupiłem zawiasy, kilka rodzajów - różne kształty , można pewnikiem cos z tego sobie przerobic- w końcu jestesmy modealrzami żeby sobie własnie radzic z takimi problemami . Są to zawiasy różnych krztałtów , modelarze lotniczy latajacy używaja wydaje mi sie tychże do mocowania klap , lotek w skrzydłach i stateczników . Kosztuje to pewnie ze dwa złote za sztuke albo gdzies tyle , moge strzelic fotkę jutro , bo teraz zmullam jak to wyglada . Po przeróbce napewno sie może przydać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprostu kupujesz zawias który jest jedynie w angli i przyklejasz.Dlatego nie chciałem mówić mo itak go nie dostaniesz.

 

to zrób fotkę zawiasu , zobaczymy czy to takie skomplikowane urządzenie i czy jest dostepne tylko w anglii, trzba wykonac je z tytanu i przprowadzic specjalne obliczenia spadku entalpii na łopatkach wirnika wiertarki wiercącej do zawiasu dziurkę?? hm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.