Skocz do zawartości

Truckfest Peterborough 2011


Y@ro

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 weeks later...
Można było wybrać ciekawsze zdjęcie na pierwszą strone NIŻ TE KOSZMARNE TRUPY.

Te "trupy" wg. mnie są jak najbardziej na miejscu. Ukazują możliwości aerografów, którymi takie cacka na sprzęcie motoryzacyjnym się robi. Nikt chyba nie ma cienia wątpliwości co aerografy znaczą dla modelarzy, a to jest w końcu strona o modelarstwie. Sama tematyka jest w tym przypadku wtórna i mnie osobiście mało wzrusza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można było wybrać ciekawsze zdjęcie na pierwszą strone NIŻ TE KOSZMARNE TRUPY.

Te "trupy" wg. mnie są jak najbardziej na miejscu. Ukazują możliwości aerografów, którymi takie cacka na sprzęcie motoryzacyjnym się robi. Nikt chyba nie ma cienia wątpliwości co aerografy znaczą dla modelarzy, a to jest w końcu strona o modelarstwie. Sama tematyka jest w tym przypadku wtórna i mnie osobiście mało wzrusza.

 

Strona o modelarstwie nie trupiarni. Kunszt w użyciu aero ...hmm wg mnie to zdjecia kobiet zwaszcza twarzy to jest kunsz a nie proste czaszki.

 

Uważam za nie stosowne umieszczanie trupów na stronie startowej.

 

Zdjecia fajne , malowania super, wyczucie smaku u admina marne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek_G To proszę narysuj takiego umrzyka a przyznam Ci rację. Nie wiem w czym się specjalizujesz po podpisie wnioskuję ze w samolotach. A tam użycie aerografu kończy się na położeniu jednego kolory na samolot. No albo jakieś maskowanie w przypadku kamo. Ale poproszę o identyczny malunek jak na zdjęciu na startowej. A nie ten z flagi pirackiej.

 

BTW po twoich postach jakie napisałeś uważam ze nie masz na tyle doświadczenie aby oceniać co jest proste w malowaniu a co nie. Wiec proszę trochę przemyśleć temat. Ja rozumiem nie lubisz trupów ale tu chodzi o same malowanie a nie o to co to malowanie pokazuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i umiejętności mają duże ale jeśli chodzi o dobór "tematyki" to jest śmiech i żenada. Motory, wilki, kobiety w bikini, scenki z hollywoodzkich produkcji czy inne bzdury. Kicz i tandeta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już napisałem, tematyka jest wtórna i nic z brakiem smaku nie ma wspólnego. Jak by była tematyka F-14 to też by się ktoś czepnął czemu np. akurat są foty formacji co ma trupie czachy na statecznikach pionowych. Typowy malkontentyzm tych co to w naturze mają i MUSZĄ się po prostu czepnąć i już. Jedni bez kawy umrą jak dnia nie zaczną, inni muszą szpileczki na forach wbijać. Tematyka (trupy, kobitki itp.) już są ostro wyświechtane, ale o gustach się nie dyskutuje. DAM SOBIE GŁOWĘ UCIĄĆ, że nie ma takiej tematyki, do której się nie można przywalić. O to nam tu na tym forum chodzi? Oceniajmy kunszt. Można się równie dobrze przyczepić, że my modelarze, w 70-80% odtwarzamy tematykę związaną z militariami, konfliktami zbrojnymi i wojną. Nie wierzę, że wojna ma coś wspólnego z ogólnie i szeroko pojętym tzw. dobrym smakiem.

 

Podsumowując - trochę dystansu i optymizmu - czyńmy świat choć trochę mniej zgorzkniałym, to nie boli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.