Skocz do zawartości

Fiat 126p, 125p...


Archi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

 

Chciałbym Was zapytać, co sądzicie, aby na rynku modelarskim pojawiły się modele do sklejania Fiata 126p, 125p, czy Poloneza. Mam na myśli modele w skali 1/24.

 

Pozdrawiam

P.B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jestem za na 1000000% . Takiego Malczaka chętnie bym sobie na półkę walnął. A co do Poloneza to mam nadzieje, że ta starsza wersja z okrągłymi lampami. Wtedy można by zrobić projekt grupowy lata 80-90 w polskiej motoryzacji/na polskich szosach . Ale póki co to daleka przyszłość, nie zapeszajmy.

P.S. Może Wartburga i inne kultowe ścigacze z lat 80-90 też? Tylko kto to wszystko po projektuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za ! A może Archi podasz jakieś szczegóły, dotyczące tego kto by się tym zajął ? Czy jakaś firma czy grupa entuzjastów polskiej motoryzacji ?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby takie modele pojawiły się w jakości i cenie porównywalnej do Trabancika z Revella to oczywiście, że TAK

Myślę, że takie wyroby na naszym rynku znalazłby szeroką rzeszę nabywców

Ciekawią mnie szczegóły tej informacji - czyżby ktoś coś planował w tym temacie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co sądzicie, aby na rynku modelarskim pojawiły się modele do sklejania Fiata 126p, 125p, czy Poloneza. Mam na myśli modele w skali 1/24.

Czy to oznacza, że masz możliwość wykonania takich modeli lub spowodowania, że ktoś je wykona?

Bo jeśli nie - to jest to pytanie typu "co byście chcieli skleić?" i wtedy masz tysiąc postów z listą "pobożnych życzeń" ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam o tę kwestię, ponieważ wiosną przyszłego roku model Fiata 126p będzie już dostępny na rynku. Nie mam jeszcze informacji o cenie i szczegółach. Jeśli będę coś wiedział więcej, na pewno dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiosną przyszłego roku model Fiata 126p będzie już dostępny na rynku. Nie mam jeszcze informacji o cenie i szczegółach. Jeśli będę coś wiedział więcej, na pewno dam znać.

A czy teraz możesz podać producenta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam o tę kwestię, ponieważ wiosną przyszłego roku model Fiata 126p będzie już dostępny na rynku. Nie mam jeszcze informacji o cenie i szczegółach. Jeśli będę coś wiedział więcej, na pewno dam znać.

Ok nie popadam w euforię, eee tam nie mogę...

To było by naprawdę coś wielkiego, przecież właściwie każdy miał kiedyś maluszka, albo przynajmniej kogoś w rodzinie kto go posiadał, do tego jeszcze rynek włoski gdzie tez było ich całkiem sporo.

Dla mnie jako fana klasyki, a zwłaszcza rodzimej byłby to obowiązek po prostu ehh to by można było poszaleć.

No ale zapowiedzi zapowiedziami były już tysiące planów na polskie tematy i z niewielu cokolwiek wyszło, ale trzymam kciuki bo sukces murowany.

Mógłbyś powiedzieć chociaż skąd o tym wiesz, bo naprawdę mnie to zainteresowało

 

Ps. Jakby coś to się pierwszy pisze na testy prototypu czy czegoś tam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. Jakby coś to się pierwszy pisze na testy prototypu czy czegoś tam

No ładnie - zaczyna nam się chyba tworzyć kolejka społeczna, jeszcze chwila i okaże się, że jest na przedpłaty jak za PRL

I wcale bym się nie zdziwił gdyby był na zapisy bo to nie lada gratka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasyka się na pewno sprzeda. Tzn. Maluch, Skarpeta, Kant i Poldolot. Pisałbym się na wszystkie, chociaż poza garbusem nigdy żadnego modelu samochodu nie złożyłem.

 

Pod warunkiem oczywiście , że jakość nie będzie odstawała dużo od tej oferowanej przez np. Tamiya.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym chciał, żeby się pojawiły modele Fiata 125p (może być zarówno Klasyk jak i wersja MR 75-91, zwykły i kombi) i Poloneza (najlepiej Borewicz lub tzw. przejściówka).

Byle w jakość była dobra i cena jakaś rozsądna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model będzie produkowany przez nową firmę, która dopiero wiosną pokaże się na rynku. Póki co, można powiedzieć, że przygotowuje produkcję oraz asortyment. Tyle wiem póki co.

 

Pozdrawiam

P.B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna sprawa postawic na półę jakąś Syrenke czy malca

Może pokusili by się też o PRL-owskie ciężarówki-Stary,Jelcze itp....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.