Skocz do zawartości

DGzRS Berlin Revell 1:72


Bartosz.B

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobiłem kolejnego ulepa wyszedł tragicznie, ale i tak postanowiłem się pochwalić, ponieważ cieszy kolejny ukończony model.

Od samego początku budowy było pod górkę nic nie pasowało nawet pokład do kadłuba. Po poprzednich dwóch modelach ten revell jest porostu tragiczny. Wszystkie cześć musiałem oczyścić z tony naddatku, a niektóre wręcz wycinac z zalanego plastiku. W trakcie pracy podczas szukania w necie jakieś relacji z budowy tego ustrojstwa odkryłem że to model z lat 80 i został tylko zapakowany w nowe ładne pudełko.

Najbardziej niezadowalany jestem z szyb które upaprałem niemiłosiernie. Do maskowania okien użyłem maski w płynie którą chyba zbyt rzadko położyłem ponieważ farba przedarła się przez tą warstwę. W trakcie mycia zdołałem wbić dwa okna do środka, porysować, umazać. Chyba nakleję na to czarna folie lub pomaluje transparentną czarną farbą i tak zostawię.

 

Po ukończeniu z daleka zaznaczam z daleka model cieszy oko i nawet ładnie się prezentuje dla kogoś co nie ma styczności z modelarstwem.

Na ostatnim zdjęciu środki i narzędzia do stosowania podczas oglądania by choć trochę przypominał łabędzia .

 

39538750945_8dc199c53e_o.jpg

 

39538752605_7cc1bf5743_o.jpg

 

39538752935_064a1450ec_o.jpg

 

39724528694_9f3cfb095b_o.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No normalnie rozwijsze niczym papier toaletowy Bartku Możesz zawsze go użyć jako poligonu do łederingu. Powybijaj te szyby pobaw sie rdzą zrób sobie z niego statek somalijskich piratów Tak czy siak idziesz w dobrą stronę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moje wrażenie jest takie, że przy ogólnej czystości, paradoksalnie to oszklenie dodaje realizmu jakiegoś przy patrzeniu z pewnej perspektywy... (i nie mam na myśli zawartości witrynki ).

Zaciek na sterburcie ładny.

Poza tym cywilne SARy mi się zawsze podobały.

 

Ale oczywiście jako poligon do ekstremalnego weatheringu pt Somalijska Łajba Korsarska 1:72 kandydat dobry.

Można poszaleć.. np tak:

 

40414613852_25d9f29712_b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.