Skocz do zawartości

Vittorio Veneto 1/700 Trumpeter


Agillus68

Rekomendowane odpowiedzi

Witku,

 

W Bytomiu będę na pewno, ale raczej bez Vittorio. To nie jest konkursowy model i nie ma się czym chwalić. Ale myślę, że się spotkamy i wymienimy kolejne doświadczenia modelarskie i plany " co by tu zrobić następnego".

 

Pozdrawiam

Agillus68

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam. Bardzo ładny model!! Gratulacje!! Ja tez zamierzam w przyszłości(nie wiem jeszcze jakiej-najbliższej czy dalszej :p ) zrobić model prawie taki jak twój tylko z innym okrętem bo z IJN Hyugą. Więc jak możesz to poradź mi co od siebie w sprawie takich dioram jak twoja bo to będzie mój pierwszy taki model i za bardzo nie wiem jak takie cos się robi. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model super, gratuluje wytrwania do końca i osiągnięcia takiego efektu .

Podstawka - dioramka też robi swoje w ogólnym odbiorze wizualnym.

 

 

Ja osobiście mam wielką prośbę do Ciebie.

Czy mógłbyś opisać krok po kroku (jakie materiały, narzędzia, techniki) sposób wykonania takiej podstawki. W szczególności interesuje mnie ta z ostatniej fotki - Washington.

Być może było to już przez kogoś opisywane na forum ale skoro tu widać konkretny efekt to może warto było by to jeszcze raz przypomnieć. Jestem tez pewny, że bardzo wiele osób chętnie się o tym dowie i będzie chciało spróbować swoich sił - tak jak ja....

Jeśli nie chcesz sobie zaśmiecać wątku tymi opisami to poproszę recepturę na PW.

 

Jeszcze raz gratuluję modelu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Dzięki za fajne komentarze. Dawno tu nie zaglądałem i myślałem, że wątek już zamarł. A tu jeszcze coś się dzieje.

Marcin94, Darkwing, - sposób robienia wody opisałem w galerii Washingtona:

viewtopic.php?f=77&t=42821

Woda w Vittorio była robiona podobnie, tylko bez podkładu w postaci papieru toaletowego. Sam gel.

Nie jestem żadnym specjalistą w okrętach. Moje główne zainteresowania to pancerka w 1:35 i lotnictwo 1:48, a okręty w 1:700 traktuję jako odskocznię.

Kalaruch, - do weatheringu używam washy AK (głównie Dark brown, Grey decks, a do kadłuba też Salt streaks).

 

Pozdrawiam

Agillus68

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...

Witam

Przeglądam Twoją galerię i jestem pod wrażeniem, też obecnie zabieram sie za ten model i również z blaszkami FlyHawk dla Romy, mam obecnie problem z pomostem bojowym, jak sobie z tym poradziłeś? Bo te blaszki są troche za małe(za niskie) i nie wiem jak sobie z tym poradzić a Tobie to całkiem ładnie wyszło.

Dzięki za wskazówki i pomoc

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.