Skocz do zawartości

Chao Yung 1894, 1:700, S-Model


Almirante

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Dawno mnie tu nie było, więc postanowiłem nadrobić to niedawno ukończonymi galeriami.

Na pierwszy ogień idzie cesarska kanonierka (krążownik) Rendela o nazwie Chao Yung z firmy S-Model. O samym okręcie trochę więcej tutaj:

http://www.tynebuiltships.co.uk/C-Ships/chaoyung1881.html

Co do modelu to mogę tylko chwalić W zestawie otrzymujemy 2 siostrzane okręty z metalowymi masztami i lufami artylerii głównej, a także blaszkę fototrawioną. Nic tylko sklejać

Zrobiłem go w malowaniu z czasu wojny chińsko-japońskiej. Z moich przeróbek jedynie częściowo zamknąłem rufowe stanowisko działowe.

Zapraszam do komentowania ;)

 

P1280835_zpsrfernjjb.jpg

 

P1280837_zpsbthapzxe.jpg

 

P1280838_zpsrgjwtfuf.jpg

 

P1280839_zps1q2tqrhz.jpg

 

P1280840_zpskxvvfrkf.jpg

 

P1280841_zpsc9xodszb.jpg

 

P1280842_zpsqxpie6kd.jpg

 

Pozdrawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki

Hm, jeśli chodzi o palenie, to całość doznań zapewnia mi krakowskie powietrze z papierosów i tym podobnych nie korzystam.

Ale tak na oko jest porównywalny z papierosem, a tu będzie grosik:

 

5cb9bc59-9325-420f-9a81-23aeebe328ff_zpsmvp5idrn.jpg

 

I młodszy braciszek przeciwnika

 

P1280884_zpsnvitzfzb.jpg

 

Kurcze, dostać się to tej wieży z aparatem to niezła zabawa ;P Tak mi wyszło:

 

P1280885_zpsnovcfyuy.jpg

 

I bardziej dziobowo

 

P1280886_zpsaqrgdlfg.jpg

 

A tu jeszcze link do relacji na czeskim forum, lepiej widać wnętrze, facet nawet pokusił się żeby skręcić działo:

http://www.modelforum.cz/viewtopic.php?f=175&t=71563&hilit=yang+wei

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki

Hm, jeśli chodzi o palenie, to całość doznań zapewnia mi krakowskie powietrze z papierosów i tym podobnych nie korzystam.

Ale tak na oko jest porównywalny z papierosem, a tu będzie grosik:

Toś Ty, Kolego, cesarsko-królewski? Nie przejmuj się, u nas też śmierdzi . W każdym bądź razie Keine Szlugen! Grosik za to jak najbardziej

 

Okręcik ładny. Bardzo mi się podobają te pierwsze, jeszcze bezwieżowe pancerniki. Masz duży + za to

Młodszy braciszek też fajny, zwłaszcza w tym kamo.

 

bzzz-bzzz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.