Skocz do zawartości

ORP Błyskawica WAK 1:200


Dood

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Poniżej przedstawiam efekt długiej (z licznymi przerwami) pracy, tj. ORP Błyskawica WAKu. Jest to pierwszy model kartonowy w moim wydaniu. Co do jakości modelu nie mogę się wypowiadać bo nie mam porównania z innymi producentami. W kilku miejscach miałem problem z tym jak daną część zamontować, w kilku przypadkach instrukcja nie uwzględniała w ogóle niektórych elementów i koniec końcem została mi garść elementów, których nijak nie mogłem nigdzie przypasować ;) . Tutaj wielką pomocą okazały się informacje zawarte na różnych forach poświęconych tematyce modelarskiej. Ponieważ brakowało mi wiedzy co i jak robić często musiałem szukać rozwiązań proponowanych przez doświadczonych modelarzy.

 

 

009_zpsvomsne1g.jpg

011_zpshrzi21gb.jpg

014_zpscbnmrhvn.jpg

033_zpslw2nswgy.jpg

034_zpsdpnvdkpa.jpg

032_zpsd4ana08e.jpg

031_zpsbt0drgdd.jpg

029_zpsnoakqmqz.jpg

028_zpsmfdm40vv.jpg

025_zps1235dlrq.jpg

024_zpswz8mavir.jpg

023_zpsev8fsi6x.jpg

022_zpsscimhymk.jpg

021_zpskvfelsnj.jpg

018_zpsbg9cvklh.jpg

017_zpsynqcg4z6.jpg

016_zpsrbbhnbxw.jpg

015_zpstiadrw5p.jpg

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model przyjemny. Pewnie dał ci poczuć smak modelarstwa. Następnym razem, zwracaj wieksza uwage na geometrie(zeby model był prosty i symetryczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.