Skocz do zawartości

LA REALE - HELLER 1/75


lesio-69

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Po długich przygotowaniach udało mi się w końcu obfotografować galerę. Wyniki tej walki zamieszczam poniżej. Co mogę powiedzieć o samym modelu? Model przepiękny. Jeden z 4 modeli Hellera z tzw. "must have" dla tych co sklejają żaglowce ( pozostałe to Victory, Le Soleil Royal oraz Le Chebec). Le Chebec na warsztacie, pozostałe leżakują w szafie. Model sklejałem około 1,5 roku. Na nim uczyłem się malować "drewno". Model zakwalifikowałbym jako średnio trudny (jeśli skleja się prosto z pudełka). Ja "niestety" poszedłem swoja drogą i wtedy to już tak lekko nie było . Ale chyba warto było. Nie będę wymieniał tu wszystkich przeróbek. Można przeczytać o tym wszystkim w warsztacie:

 

La Reale De France

 

Czy wykonałbym go po raz drugi ?. Nie. Ale to tylko z tego względu, że nie wiedziałbym co w nim jeszcze na nowo zrobić, czy też przerobić.

Jeszcze jedna uwaga dla oglądających galerię. DUŻA ILOŚĆ ZDJĘĆ. Ale jak się już zdecydowałem zrobić galerię, to chciałem pokazać jak najwięcej, bo fotografowanie takiej wielkości okrętu do najłatwiejszych nie należy. Miłego oglądania.

Mam nadzieję, że Admin mnie nie wyrzuci z forum za taką ilość zdjęć.

 

SnEjBwZ.jpg

 

nDiGWzR.jpg

 

MWmeJNg.jpg

 

z9kwR3j.jpg

 

8DxHLkv.jpg

 

Jxq7LjN.jpg

 

SPF3mko.jpg

 

lashGBj.jpg

 

2r53Xce.jpg

 

DgYGmJZ.jpg

 

YxNVu0P.jpg

 

xBIi0Wn.jpg

 

piwjPMi.jpg

 

MKc9acL.jpg

 

5JnDLJS.jpg

 

igdbiMP.jpg

 

Vw6KEeR.jpg

 

ZasJeCC.jpg

 

FubooYF.jpg

 

ZMBdvg4.jpg

 

prFgpfe.jpg

 

QDmT04A.jpg

 

Bf2BMey.jpg

 

acSWt2G.jpg

 

eP6RRVy.jpg

 

pyv9qD6.jpg

 

ro2zNPL.jpg

 

qpf0OjT.jpg

 

CmKL8Yg.jpg

 

GW4FCbI.jpg

 

qxTEjml.jpg

 

jQIYetR.jpg

 

S2eUoCW.jpg

 

Hk6MDiM.jpg

 

JAkHVX3.jpg

 

T9qCAwA.jpg

 

bHsGTDw.jpg

 

mQF9aVG.jpg

 

Pg46Wdh.jpg

 

OiKpOeE.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Panie, dorzuciłeś do pieca!

Widziałem na żywo na konkursach i powiem tak - zdjęcia fajne ale niestety nie oddają ogromu i całego piękna tej galery

Kto nie widział na żywo, niech żałuje

 

Cudny

 

Zgadzam się w pełni z "przedpiszącym" ale powinno być napisane

 

CUDNY!

 

Mam nadzieję że na "Le Chebeca" nie każesz nam czekać zbyt długo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Model genialny, zapierający dech w piersi i imponujący, to chyba jedna z bardziej oczekiwanych galerii w dziale okrętowym

 

Sam model na pewno zasługuje na fotkę admina, tylko czemu na tą fotkę wybrano grafikę która nie przestawia modelu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model genialny, zapierający dech w piersi i imponujący, to chyba jedna z bardziej oczekiwanych galerii w dziale okrętowym

 

Sam model na pewno zasługuje na fotkę admina, tylko czemu na tą fotkę wybrano grafikę która nie przestawia modelu?

 

Pisałem w tej sprawie do Adminów, ale na razie cisza. Też jestem zaskoczony, że wybrano grafikę, która nie przedstawia rzeczywistego modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.