Skocz do zawartości

U-Boot typ IXc U-176 1:350 Mirage Hobby


Mikele

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo fajne wrażenie robi! Wodę zrobiłeś mistrzowsko! Na każdym ujęciu wygląda na prawdę super.!!

 

Okręt "czyścioch" ale podoba mi się.

Jedynie działka poza czystością wydają się za jednolite kolorystycznie..

Wyglądają trochę sztucznie na zdjęciach.

Nie chcesz w nie zapuścić chociaż trochę odważniejszego łosza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu żadnej łodzi nie widzę, za to okręt- bardzo ładny

 

Działo pokładowe i pelotki trochę odstają od reszty, tym bardziej że te pukawki 20mm na kiosku powinny być w naturalnym kolorze, a nie w kolorze nadbudówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu żadnej łodzi nie widzę, za to okręt- bardzo ładny

Spódnice i sukienki też mi się mylą Oczywiście okręt podwodny

 

Z uzbrojeniem w kwestii retuszowania i brudzenia nie chciałem szaleć ze względu na brak czucia skali, ale panelliner można położyć zawsze. Co do kolorystyki, czrno-białe zdjęcia, które znalazłem nie zaprzeczały zbyt kolorystyce z instrukcji zestawu.

 

A z wody jestem zadowolony, dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na łajbę specjalnego pomysłu nie miałem, więc posklejałem do kupy, pomalowałem i machnąłem oszczędnie szuwaksem tu i tam, nie moje podwórko więc się nie wyrywałem z inicjatywą.

Co do podstawki - płytkę z balsy pomalowałem niebieskim, dodałem zielonkawe odkosy z ciemnymi i jasnymi cieniowaniami alerografem. Na to, po przyklejeniu modelu, poszła swykła dwuskładnikowa, przezroczysta żywica z marketu budowlanego. Fale kształtowałem dopóki żywica nie stęzała. Drobne falki to wilol z wodą rozdmuchany z aerografu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo że konserwy najbardziej epicko wyglądają na grzbiecie fali to ta woda a`la spacerek przez Biskaje jak dla mnie mistrzostwo. Brudzenie sprawa gustu moim zdaniem jest idealnie brudny. Faktycznie rzuca się w oczy brak symbolu szczęścia na banderze... W czasie Bitwy o Atlantyk U-Booty miały na dziobie numery?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy macie z tym "brudzeniem" ??? Przede wszystkim to jest mu potrzebny łosz, bo w tej chwili jest paski jak płyta chodnikowa. Nadal można to zrobić więc nie ma szkody. Druga sprawa to izolatory, mała rzecz a dodaje tym szFabskim koserwom +50 do respKtu Drobny pędzelek, wikol albo staray gęsty humbrol i do ataku. DziewiONtki nigdy mnie jakoś specjalnie nie jarały więc nie jestem pewien, ale tam w pokładzie chyba były jakieś drewniane skecje, można zrobić przecierki drewnianym kolorem.... Małe robótki na jedno popołudnie, a model od razu nabierze życia i będzie lepiej komponował sie z tą wodą, która jak wspomniałem jest fajna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wash jak Wash, ale panel liner Tamiyi to on widział, ale na fotach to rzeczywiście widać tyle co nic, i się chyba dam namówić na poprawkę. Rdzawe i brudne szuwaksy też tam na nim są, mocno oszczędnie.

 

Te izolatory to co? Te bulwy takie na linach? Toto, co za jegomościem w koszu po lewej stronie zdjęcia widać?

N%C2%BA%2B%2B062%2BC%2BReiner%2BDierksen%2Ben%2Bla%2Bcubierta%2Bdel%2BU-176.JPG

Łaziło mi takie coś po głowie z gęstego kleju malowane na czarno po zastygnięciu, ale jakoś do eksperymentu nie doszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.