Skocz do zawartości

World of Warships


taltos1

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega blacman troszkę sobie tu popływał...

 

Pozdrawiam oraz życzę Zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnychwielkanocny-emotikon-ruchomy-obrazek-0215.gif

 

Nie powinien wyjść z tej cieśniny.......niestety art. pomocnicza Kurfursta ubiła mnie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • Odpowiedzi 294
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 11 months later...
  • 5 months later...

Fajnie że ktoś tutaj także gra w wow ?

Swoją drogą szkoda że nie ma modeli niektórych nacji z wyższych tierow. 

Fajnie gdyby był a Moskwa albo zao nie mówię już o pancernikach jak conqueror czy republique... ech marzenia no może kiedyś zrobia kto wie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, macek25 napisał:

Fajnie gdyby był a Moskwa albo zao nie mówię już o pancernikach jak conqueror czy republique... ech marzenia no może kiedyś zrobia kto wie ?

Hej, raczej żadna firma nie wypuści modeli okrętów których nie było, albo były ale tylko w planach...:woot:

Pozdro :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, chudyhunter napisał:

Peter Strasser trumpeter 1/700 szach mat

Hej, oba lotniskowce zaczęto budować, Graf Zeppelin był w ponad 90% ukończony,

więc trudno uznać, że tych okrętów nie było lub były tylko w planach...

Oczywiście wiem, że jest model Montany, Super Yamato i Amagi, ale głównie miałem

na myśli modele Moskwy, Zao i innych "produktów" WG.

Pozdro :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chciałbym się zająć ale ja niestety na statku jestem. Kiedy zejdę na ląd to zacznę dłubać.  Jakoś w lutym a póki co zostaje mi czytać ?

Aa   zamówione  uboat XXI, I400 oraz niemiecka niszczarka z43 będę budować flotę ale to właśnie chce zacząć od mniejszych pierdków. 

Póki co chyba zamówię jeszcze sobie na zapas coś większego jak pancernik lub lotniskowiec. 

Edytowane przez macek25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pro po nieistniejących statków..

Uss BB67 Montana od niedawna w skalach 1:700 oraz 1:350 a że nalogowym graczem na klanówkach jestem właśnie na Montanie cóż chyba czas wykopać worek dukatów z ogrodu ?

 

s-l1600.jpg

s-l1600 (1).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎17‎.‎01‎.‎2019 o 19:56, Szydercza Gała napisał:

Zamiast klepać klawiatury wzielibyscie się do jakiejś produktywnej modelarsko roboty. Chyba muszę nasłać BORSUKA żeby znalazł izeżarł serwer na którym WOWs stoi :haha:

i do mnie później przyślij koniecznie. I niech przejmie dowództwo nad klanem TF16 ode mnie. A ja obiecuję powrót do modelarstwa …:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz tam jest taki guziczek z napisem PAŁER, jak się go naciśnie, znika cały ten wirtualny świat i żeby sobie stoczyć bitwę trzeba zrobić sobie kilka statkUF do pływania po stole :haha: 

 

Ba ja już nawet zacząłem kalać TFojOM skalę, Ty dalej nic......

Edytowane przez Szydercza Gała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
W dniu 22.08.2017 o 21:18, taltos1 napisał:

Pancerna Kuma

 

 

Pozdro

Rozumiem, że WoW jest równie zdymany jak WoT i ratuje tylko uninstall.exe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.