Skocz do zawartości

Konkurs jesienny na Modelwork


Reflect

Rekomendowane odpowiedzi

Opary absurdu tu prezentowane przez co poniektórych z parciem na wygrać coś powodują, że coraz mniej mi się chce w Tym uczestniczyć.

I pewnie nie jestem sam.

 

Tzw. parcie na szkło z fejsikowych grup przeniosło się widać i tutaj.

 

Najlepsze jest to, że obiektywnie patrząc na jakiejkolwiek poważnej wystawie modelarskiej (np. Bytom, Monson itp.) modele tylko kilku osób z Modelworka mogłyby na coś liczyć (ja też obiektywnie bez szans).

 

PS. Teksty frustrata o kasie są całkowicie nie na miejscu bo to każdego prywatna sprawa na co swoje pieniądze wydaje!!!

Ja np. pierd... wyścig sąsiadów/"znaomych"/"kolegów" i tym podobnych "szczurów" za nowym (ew. maksymalnie kilkuletnim) autem.

Wolę wydawać na zabawki politechniczne i urlop z rodziną albo/i dobre jedzenie.

 

PS2. Choć na prawdę nie mam gwarantowanej emerytury i nie zarabiam nawet średniej krajowej z chęcią ufunduję frustratowi nagrodę zanim wystartuje - niech ma!!! I czuje się jak DEBEŚCIAK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 133
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Więc w zasadzie po co miałby startować w konkursie? Może dla sportu?

 

Ty tak na poważnie?

Nie wpadłeś na to że są osoby startujące dla czystej przyjemności rywalizacji, a nagrody to tylko miły dodatek?

 

Co do pieniędzy: jak kogoś nie stać to niech nadrabia talentem.

Jak talentu nie ma to mu drogi model i dodatki nie pomogą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie i tak ostatnie słowo należy do Reflecta.

 

Moim zdaniem kategorie powinny zostać takie jak były. System oceniania też bo był zrobiony super. Przejrzysty i łatwy.

 

Jeżeli chodzi o ocenę. To w dioramach całość kompozycji, a w pojazdach woj czy lotnictwie tylko sam model bez względu na to na czym stoi. Każdy daje model do tej kategorii w, której czuje się na siłach rywalizować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu potwierdza się stare prasłowiańskie porzekadło gdzie polaków dwóch tam trzy zdania.

Ja zgłoszę swój udział w konkursie i jak zwykle zapewne się nie wyrobię z modelem w terminie Ale nic to, ważna jest zabawa i kolejny pomysł na model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś napisał wcześniej, że to czyta spora ilość ludzi na forum i zaczyna się odechciewać startu...

Jako totalnie nowy user i mocno początkujący (mówmy szczerze) chciałem wystartować, ale zaczynam tracić chęć:(

 

Może to dziwne, ale nagrody dla mnie są dodatkiem a nie celem takiego konkursu. Tak samo jak we wszystkich innych turniejach głównym celem jest dla mnie zdrowa rywalizacja, która (IMHO) jest najlepszym sposobem nauki. Grając w WFB, szachy itp. zawsze chciałem na turniejach grać z lepszymi bo to tylko daje szansę na rozwój. Założeniem forum chyba jest głównie dyskutowanie i zdobywanie wiedzy od innych. Modelarz chyba z założenia powinien dążyć do perfekcji?

 

Może lepiej się mierzyć z "silniejszymi" (nie ważne czy obwieszonymi dodatkami czy nie) i przegrać ucząc się niż wygrać w kategorii, która jest zerowym wyzwaniem? Dajcie Adminom ustalić może kategorie i zmierzcie się z tym co dostaniecie:) Bez sensu robicie "spinkę jakąś" z Waszego hobby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cade - nie przejmuj się - tak jest przed każdym konkursem na modelworku - niektórzy majà takie parcie na nagrody - że zwieracze im puszczajà

Zakłdaj warsztat -rób swoje - to tylko "kreatywna zabawa"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Panowie - spokojnie.

Po pierwsze, nagrody nie wiadomo czy będą (to jest kwestia naszych sponsorów). To nie jest konkurs kalibru dużych festiwali modelarskich. Przede wszystkim chodzi o mobilizację, dobrą zabawę a przy okazji otrzymanie dyplomu, medalu a może nagrody. Po drugie, zasady są proste i czytelne - jeśli ktoś szuka dziury w całym to oczywiście ją znajdzie.

 

Nie ma się co napinać i zbędnie interpretować co jest modelem samolotu, pojazdu pancernego lub dioramy - Wasze wybory dotyczące przystąpienia do danej kategorii zostaną zweryfikowane przez panel sędziujący - czyli przez nas wszystkich! Jeśli ktoś będzie palił głupa i naginał - może liczyć na obiektywność naszego jury ;-)

 

Poprzednie konkursy dowiodły (mam nadzieję) że wyniki były adekwatne do ilości i jakości prac włożonych w model.

 

Pozostało jeszcze kilka dni - powstanie nowy dział konkursowy, wraz z opisem zasad etc

 

pozdrawiam

Christian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.