Skocz do zawartości

[IN BOX] - lotniskowiec USS Hornet - 1/350 - Trumpeter


Marwaw

Rekomendowane odpowiedzi

Marwaw - tylko uważaj bo jak powiesz zbyt wiele to już niema przebacz ;) A tak poważnie - bardzo fajnie że znowu będzie można oglądać coś wyjątkowego

 

Robo - mój to dokładnie ten sam - działaj - modelik był już poskładany jak go dostałem (całkiem przyzwoicie) ale jeśli poradził sobie z nim bardzo młody adept sztuki modelarskiej to chyba osoba taka jak Ty sobie bez problemu poradzi (hehe jadą mi po ambicjach cały czas to ja też pojadę):). Z Kuznetsovem jak byś ruszał to może byś się przyłączyć do mojego wątku i zrobimy taki mały projekcik ?

 

Pozdrawiam

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marwaw - tylko uważaj bo jak powiesz zbyt wiele to już niema przebacz ;) A tak poważnie - bardzo fajnie że znowu będzie można oglądać coś wyjątkowego

 

Robo - mój to dokładnie ten sam - działaj - modelik był już poskładany jak go dostałem (całkiem przyzwoicie) ale jeśli poradził sobie z nim bardzo młody adept sztuki modelarskiej to chyba osoba taka jak Ty sobie bez problemu poradzi (hehe jadą mi po ambicjach cały czas to ja też pojadę):). Z Kuznetsovem jak byś ruszał to może byś się przyłączyć do mojego wątku i zrobimy taki mały projekcik ?

 

Pozdrawiam

Piotrek

 

- hm ? ciekawy pomysł okazało sie ,ze koło mnie jest modelarnia [od lat wiedziałem o niej ale bawili sie w RC ] ,moj kolega z szefem jej ,razem pracowali i mnie wydał i....dostałem zaproszenie wiec od kilku miesiecy wpadam tam jako gosc ,a w ramach gosciny dostałem własnie to pływadło

patrze na niego jak pies na jeza i sie zastanawiam co i jak zrobic aby było w miare ok. narazie nie mam duzo czasu a stocznia zapchana po sam dach

od kiedy ruszasz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marwaw - do takiego tematu po prostu trzeba podejść spokojnie. Dobrze, że posiadasz takie plany bo będzie można obejrzeć coś naprawdę oryginalnego no i zasadniczo budowane od zera (co akurat chyba najbardziej przykuwa moją uwagę).

 

Robo - ja już zacząłem o ile wstawienie fotki można nazwać "zaczęciem" :

viewtopic.php?t=26658

Do siebie zapraszam w każdym momencie Generalnie relacje wstawiłem wcześniej bo brakowało mi kalek do SU i myślałem, że może ktoś posiada w takowej skali (zakończyło się na adaptacji gwiazdek symbolizujących zestrzelenia z Airacobry ). Ruszę z tematem jakoś niebawem więc podłączaj się w każdej chwili .

 

Pozdrawiam

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piter....o ! kurcze, jak mogłem przegapic Twoja relacje :( no to moze mnie zmotywacjonuje do działania ,bo mam takiego lenia ,ze ho ho ...

zobaczymy jak to wyjdzie ale nie mam zamiaru jechac z nim jak z pospiesnym via Yuma wiec kupuje ksinke i po niedzieli wstawie pierwsze focie....

 

tu juz koniec i przenosze sie do Ciebie

 

Marwaw - widziałem pieknego kartonowego Gryfa na jednym z forum ale nie pamietam na ktorym :( wiec moze zacznij od niego ,bo wiekszy a potem z mikrusami pojedz...

czekamy cierpliwie na relacje....powodzenia.

 

PS.mam nadzieje,ze sie nie gniewasz za mała dyskusje w Twoim temacie...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robo teraz to już nawet wyjścia nie masz bo Cie zaciągnąłem na pokład klubu miłośników ruskich pływadeł ale warto bo jak masz dosyć niszowy modelik to czemu ma leżeć odłogiem . Mnie to też mobilizuje więc tez dobrze, że wspomniałeś o tym modelu.

 

Marwaw - ja też przepraszam za takie rozmówki . Mam pytanie - czy zdradził byś co nieco informacji jak będą te nasze łódeczki powstawać, czy raczej muszę poczekać na relacje ? Chodzi mi głównie o to na czym będziesz się wzorował. Jakaś wycinanka czy może posiadasz dobre plany ? Troszeczkę odbiegliśmy od tematu ale w sumie czemu mam pytać gdzie indziej. Pytam też z ciekawości bo zawsze chciałem mieć coś fajnego i zasadniczo rodzimego. Mam zrobiony kadłub do Orkana na bazie GPM'u ale nie wiem czy to jest to (jak by ktoś chciał go skończyć to oddaje z wycinanką). Pomysłów jest wiele ale to musi być to coś

Przepraszam, że dzisiaj takie "malutkie" posty ładuje ale niesamowicie mi się nudzi w pracy (jak szefowa się dowie to mam przewalone ).

 

Pozdrawiam

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta nastąpi nie prędko, na razie będziecie musieli się zadowolić okrętami z Września 39 w 1/72. Generał Haller albo Gryf, zobaczymy.
Tylko nie każ nam czekać zbyt długo

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trudno stwierdzić, czy to co teraz piszemy to off top czy nie, bo Hornet jest w końcu nagrodą za Rybitwę (już jest w dziale Galeria). Kolejne modele powstaną pewnie tak jak ona, czyli przeskalowane kartonówki poklejone z surowców wtórnych + dokumentacja na zasadzie wszystko co wpadnie w ręce począwszy od planów zdjęć po relacje pisemne i ustne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja się nie mogę już doczekać, kiedy będę mógł wziąć któryś z nich na warsztat, a kartonowe są tylko szkielety. Jeśli chodzi o 350-tki to świetnie się bawię zbierając pudła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robo teraz to już nawet wyjścia nie masz bo Cie zaciągnąłem na pokład klubu miłośników ruskich pływadeł Smile ale warto bo jak masz dosyć niszowy modelik to czemu ma leżeć odłogiem Smile. Mnie to też mobilizuje więc tez dobrze, że wspomniałeś o tym modelu.

 

Piter ....oj widziałem ,to sie nazywa szybka motywacja

 

- nastepnym razem ugryze sie w jezyk,wyrwe go i podeptam

 

Jeśli chodzi o 350-tki to świetnie się bawię zbierając pudła

 

Marwaw - niezła zabawa a i spora szafa widze,ze jedziesz na maxa z budowami i tak trzymaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie zbieranie - wodowanie będzie później. W ramach zbierania przejąłem jeszcze Liberciaka z Trumpka i czekam na OHAPa z Academy:)

Tak jak zaznaczyłem wcześniej wodować będę 72 - jki od podstaw. Jak ogarnę się z tymi tematami to pomyślę nad rozpakowaniem jakiegoś pudła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 years later...

Marwaw czy masz w najbliższym czasie jakieś plany wobec tego lotniskowca? ;) Przymierzam się do zakupu i chętnie podpatrzyłbym w międzyczasie jak z nim idzie komuś bardziej doświadczonemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

No tak dopiero teraz tu zajrzałem. Hornet dalej leży w pudle na półce, ale innej

W między czasie pojawiły się znacznie lepsze modele Yorktowna i Enterprice z Merita, ale nie zamierzam ich kupować i może kiedyś na warsztat wezmę Horneta. Można z tego zestawu zrobić przyzwoity model. W dalszym ciągu priorytet mają tematy helskie w 1/72. Aktualnie klepię Wichra i trochę bawię się w 1/700.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.