Skocz do zawartości

Okrętowe nowości i zapowiedzi modelarskie


Jędrek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 weeks later...

może wcześniej... in-box figurek Trumpetera pokazany jest już w odpowiednim dziale u nas na forum i od jakiegoś tygodnia są u mnie w magazynie a zapowiadane są na luty pewnie te daty dotyczą jedynie włoskiego dystrybutora

 

Jędrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Moskva dopiero w czerwcu...

 

Po ostatnim szukaniu :

 

Udaloy nr. 4517 - koniec stycznia

Udaloy nr. 4516 - poczatek lutego

Moskva nr. 4518 - poczatek marca

 

 

Sklepy niemieckie tez podaja termin pierwszego na koniec stycznia - ceny 44,97 - 46,49 €. Cena katalogowa - 52,9. €

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, u nas będą (jeżeli będą) pewnie około 250 zł za model. Nie mogłem zająć się szydełkowaniem? Tańsze hobby a i czapka na zimę by była, albo szaliczek jakiś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie im zeszlo - wypraski Delty pokazywali juz na Nuremberg Toy Fair 2006 - http://www.primeportal.net/models/thomas_voigt/alanger_1-350_delta_iv_class/ No ale dobrze ze juz jest/bedzie (?) - K-407 to Nowomoskowsk

 

Ten Tajfun pewnie bedzie next year...

 

Pozdr.

Pawel

 

nie no... zawsze znajdzie się ktoś kto radość człekowi odbierze ale tym razem mam nadzieję, że to co pokazują to już gotowe wypraski i za niedługo będziemy się cieszyć modelami

na stronie Alangera w banerku Delta się już przewija

 

Jędrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to pokazali sklejonego Admirała Kuznietzowa 1/350 (ciekawe jak długi jest model ... nie mogę sobie przypomnieć ile metrów miał lotniskowiec).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

zna ktoś zapowiedzi Zvezdy? szczególnie 1/35 i 1/350 (wschodnie konstrukcje) mnie interesuje

 

właśnie przyuważyłem, że wydaje Piotra Wielkiego w 1/700 (przepak Dragona? własne formy?)

 

Jędrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 1 month later...
Protestuję!, a 1/700 to nie będzie?

Trumpek lubi się powtarzać w 700 i 350-ce to kto wie

w 350-ce mamy całkiem niezy festiwal w tym roku niedawno ukazały się Udałoj i Sława, zapowiedziano japońskie krążowniki, Tamiya wypuszcza I-400 a Alanger wypuścił Deltę i ma zamiar Tajfuna, nic tylko przebierać i wybierać

 

Jędrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jędrek napisał:

Trumpek lubi się powtarzać w 700 i 350-ce to kto wie

w 350-ce mamy całkiem niezy festiwal w tym roku niedawno ukazały się Udałoj i Sława, zapowiedziano japońskie krążowniki

oj Jędruś jak coś napiszesz to od razu forum ożywa... lubię Twoje informacje.

Co wiesz konkretnego na temat japońskich krążowników w 1:350 w zapowiedziach bo już czuję rosnące podniecenie ? Jak dla mnie to najpiękniejsze sylwetki Drugiej Wojny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krążowniki japońskie w 1/350 wypuszcza Aoshima i będzie to Takao i Chokai, plotkuje się, że w planach są kolejne ciekawostki Soryu i Hiryu

 

poglądać co nieco można np. TU

albo TU (wraz z plotką)

 

Jędrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.