Skocz do zawartości

Krakowskie Przedmieście 2020 r. - skala mieszana


Marcin M.

Rekomendowane odpowiedzi

Takie tam fantazjowanie...

Figurki to "Ekstremalnie barbarzyński Barbarzyńca" od Ścibora w skali 28 mm i no name'y kupione na allegro po 2.50 PLN za 10 sztuk (skala 1:50).

Tabliczkę wytrawił dla mnie Pepsi_Adam, a postumencik dostałem od gahana.

Premiera miała miejsce w Koszalinie, dopiero co.

35666212575_8594050a5b_z.jpg

35279029360_d25a9eb5e2_z.jpg

35666212455_a7617172f1_z.jpg

35279029170_63c63a65a9_z.jpg

35497361862_448f74bf60_z.jpg

35666212245_b413aa3bd8_z.jpg

35535825051_e654e50248_z.jpg

35279028740_8775053cb2_z.jpg

Pozdrawiam, Marcin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie, że za czyn taki przewidziano 2137 dni w Sztumie

 

Oj tam oj tam, Sztum, Barczewo, Wronki, Goleniów, Czarne... Naszacela.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Figurki nie mają ajfonów w rękach. To zupełnie odjechana koncepcja;)

 

Za trzy lata nie będą potrzebne. Będą wszczepy śródmózgowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten na dole nawet podobny

 

Marcin - niezły pomysł

 

No podobny do Ryśka po powrocie z Madery

Odsłonięcie powinno się odbyć w święto sześciu króli ! pisane przez kruli

Sam mogę zbierać fundusze na budowę

Puszki pożyczę od pewnej znanej organizacji społecznej walczącej o lepsze jutro

 

Ja bym proponował jeszcze pomnik 2 anonimowych obywateli bohaterów walki o zagrożoną wolność i demokrację

4847795-pomnik-kim-ir-sena-i-kim-dzong-900-600.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No podobny do Ryśka po powrocie z Madery

Na tym polega wielkość tego dziełka, że każdy podstawi sobie swoich ulubieńców pod odpowiednie postacie. I każdemu zrobi się miło gdy się rozmarzy nad ostatecznym rozwiązaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobreee, brak jeszcze tylko wieńca albo chociaż wiązanki z białych róż

 

Marcinie, zgłoś pracę, toć konkurs wciąż trwa.

 

PS. pisowskiradziu weź stoperan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, ten na dole, to ani Kaczor, ani Donald ( bo na Ryśka to by wystarczył krasnal uzbrojony w patyk) tylko symbol ucisku. Gigant, odbierający nam ponad połowe tego co wytwarzamy( o ile wytwarzamy) i kładący nam pod nogi setki kłód biurokratycznych ograniczeń. Tego giganta po części stanowimy my sami. O ile w jakiś sposób uczestniczymy w aparacie niewolniczego wyzysku. Naprawdę trzeba się starać, by nie uczestniczyć.Bo ten aparat jest wszechobecny. I dla tego czyn odrąbania temu gigantowi łba jest tak epicki i tak heroiczny. I dla tego nie ma tam kwiatów i zniczy. Bo wraz z tym gigantem, wielu z nas straciło wygodne państwowe posadki, prace, która opierała się na uprawnieniach i koncesjach , a nie realnym zapotrzebowaniu itp. Ale ci co ten pomnik ufundowali są szczęśliwi i dumni. I jedyne co by zmienili, to postument. Powinien być większy. Zdecydowanie większy.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobreee, brak jeszcze tylko wieńca albo chociaż wiązanki z białych róż

 

Marcinie, zgłoś pracę, toć konkurs wciąż trwa.

 

PS. pisowskiradziu weź stoperan

 

Nie przypisuj mi poglądów politycznych bo ich nie znasz

Jedni wierzą że z powrotem dawnego układu powróci raj utracony , inni myślą że Pisda im to czego zapragną

Idealny przywódca powinien się nazywać Donald Kaczyński !

A ja od lat mam to w dup...... i żadnym politykom nie ufam i Tobie też to radzę

Oczywiście poglądy polityczne posiadam , ale zachowam je dla siebie

 

latest?cb=20130731134941

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy podstawi sobie swoich ulubieńców pod odpowiednie postacie. I każdemu zrobi się miło gdy się rozmarzy nad ostatecznym rozwiązaniem.

 

letalin kurczę, dobrze powiedziane.

 

Kochani, ten na dole, to ani Kaczor, ani Donald ( bo na Ryśka to by wystarczył krasnal uzbrojony w patyk) tylko symbol ucisku. Gigant, odbierający nam ponad połowe tego co wytwarzamy( o ile wytwarzamy) i kładący nam pod nogi setki kłód biurokratycznych ograniczeń. Tego giganta po części stanowimy my sami. O ile w jakiś sposób uczestniczymy w aparacie niewolniczego wyzysku. Naprawdę trzeba się starać, by nie uczestniczyć.Bo ten aparat jest wszechobecny. I dla tego czyn odrąbania temu gigantowi łba jest tak epicki i tak heroiczny. I dla tego nie ma tam kwiatów i zniczy. Bo wraz z tym gigantem, wielu z nas straciło wygodne państwowe posadki, prace, która opierała się na uprawnieniach i koncesjach , a nie realnym zapotrzebowaniu itp. Ale ci co ten pomnik ufundowali są szczęśliwi i dumni. I jedyne co by zmienili, to postument. Powinien być większy. Zdecydowanie większy.

 

W ten sposób nie myślałem, ale tez coś w tym jest. Dzięki spiton

 

Dobreee, brak jeszcze tylko wieńca albo chociaż wiązanki z białych róż

 

Wieniec może dorobię, z jakimś oportunistycznym hasłem. Róże

 

Marcinie, zgłoś pracę, toć konkurs wciąż trwa.

 

Nawet nie wiedziałem nic o konkursie takim. Rzadko telewizję oglądam. Ale może nie trzeba by było burzyć/przenosić/de-cośtam takiego pomnika przy okazji następnych wyborów?

 

Dziękuję wszystkim za komentarze, nie spodziewałem się takiego zainteresowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 3 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.