Skocz do zawartości

[projekt grupowy] F-16


Apache

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Tak sobie pomyślałem czy nie zrobić by projektu grupowego F-16.

Samolot bardzo popularny a na rynku dostępne jest dużo jego modeli.

Ja składam 16 MLU z Kinetica.

Może przyłączyło by się jeszcze kilka osób które robią 16 i był by fajny projekcik grupowy.

 

link do tematu w dziale projekty grupowe:

http://modelwork.pl/viewtopic.php?f=120&t=34281

Czemu założyłem 2 tematy?

nie wszyscy odwiedzają dział projekty grupowe.Jest po prostu większa szansa że więcej osób zauważy projekt.

 

pozdrawiam i zapraszam do wypowiedzenia się!

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 123
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam

Projekt jak najbardziej aktualny.

Z ustaleń wynika że:

 

-projekt bezterminowy

-skala dowolna

-F-16 w dowolnym malowaniu i z dowolnego kraju

-W tym temacie będziemy dyskutować i wstawiać zdjęcia ten drugi temat ma zadanie tylko informacyjne że nasz projekt istnieje

 

jeżeli ktoś ma jakieś uwagi niech nie waha się i pisze .

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do kogo?

 

Moim zdaniem można to rozwiązać na dwa sposoby:

1) Utworzyć mini-projekt, gdzie warsztaty są prowadzone w tym samym wątku. Robiliśmy coś takiego (vide projekt Corsair) i całkiem fajnie wyszło. Nie wymaga to udziału moderacji.

2) Każdy zaczyna swój własny warsztat w dziale warsztatowym z prefixem np [F-16 projekt] w tytule, a jak zbierze się wystarczająca ilość wątków, to można liczyć że moderacja utworzy projekt i przeniesie tam już rozpoczęte warsztaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że jeden współny wątek będzie OK. Temat bedzie wiecznie otwarty i kto będzie chciał będzie mógł się do niego dołączyć. Z Corsair'ami zadziałało i nie było większego chaosu z nadążaniem za budową poszczególnych modeli. Kwestią otwartą pozostają galerie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, potrzebowałbym pomocy przy eFie 16 Blocku 15, a konkretnie wszelkie materiały (jako, że jestem pancerny i słabo ogarniam lotnictwo) o samolotach służących w Fuerza Aerea Venezolana chodzi mi o samoloty po modernizacji. Z góry za wszelka pomoc dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz samych wartsztatów w tym dziale można by zrobić jeszcze jakieś informacje o F-16 w 1/1 np.F-16 w lotnictwie polskim

Jak są uzbrojone 16

itp.

Takie wątki są już na forum, także nie ma sensu mnożyć bytów. Poza tym w necie jest naprawdę dużo informacji o F-16, z którymi warto się zapoznać zanim zacznie się pytać. Na początek mogę polecić http://f-16.net/ .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga opcja jest taka, że każdy tworzy osobny warsztat z dopiskiem [grupowy f-16] czy coś w ten deseń i policzymy ile jest faktycznie chętnych. W ankiety nie ma co się bawić. Czyny nie słowa! ;)

Ja się na bank piszę z warsztatem F-16C Blk52+ w polskim malowaniu, ale z datami się nie deklaruję. Wszystko zalezy od tego, kiedy skończę rozpoczęte do tej pory modele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się wtrącać, bo w projekcie uczestniczyć nie będę (modelarsko, bo jako widz jak najbardziej), ale zastanawia mnie takie coś. Moderator pisze tutaj:

Zróbcie temat zbiorczy i jak nie zdechnie, to go podzielę na wątki i stworzę dla Was dział.

Nie bardzo widzę takie późniejsze dzielenie od strony "technicznej", sensu to też nie ma. Ale ja o czym innym. Tenże sam moderator w innym temacie z propozycją projektu grupowego pisze tak:

Niech każdy stworzy swój wątek z modelem z dopiskiem [grupowy mig-29] i zobaczymy ilu jest faktycznie chętnych. Jak będzie wystarczająco, to podziałam od strony administracyjnej.

 

Koledzy od F-16, nie dajcie się wepchnąć w jeden wątek warsztatowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.