Skocz do zawartości

MiG-29A Italeri 1:72


Tomek Mroczkowski

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 months later...

To już skoro Italke pociąłem, to dokończe. Wszak sklejacz lotniczy ze mnie żaden

Tymczasem pobestwiłem się nad materią, z zestawu Edka i Attack Squadronu skleiłem tablice przyrządów charakterystyczną wg instrukcji dla maszyn z Malborka. Ponieważ w ogóle nie siedzę w temacie MiGów to mam ciągłe zagwozdki, jedną był kolor kokpitu. Drugą są wzmocnienia na skrzydłach, nie wiem które maszyny je posiadają (powoli znowu zaczynam zmieniać koncepcje malowania :( )?

 

Tu fotel Pavli i owa tablica:

IMG_8762.JPG

Nie wygląda to jakoś za ładnie, ale tak, kokpit będzie zamknięty a więc wszystko zniknie z grubsza pod pancerną owiewką Italki Fotel jeszcze posuchopędzluje.

 

Dodatkowo wpasowałem i wkleiłem zamknięte górne (uwaga fachowcy nie czytać) wloty powietrza (?), razem z blaszkami Edzia, fakt, wystają one trochę, ale mi osobiście to nie przeszkadza szwy widzę, usunę

IMG_8761.JPG

 

Teraz jeszcze parę pytań. W dolnych wlotach są te "zaślepki", coś mi w głowie stuka, ze gdy górne są zamknięte to na dole zostają otwarte. Natomiast mogę zrobić konfiguracje zamkniętych górnych i dolnych wlotów?

Pozdrawiam i liczę na pomoc Zapytanie o kalkomanie do jakiegoś malborskiego smokera dalej aktualne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Chyba nie polubię się jednak ze skalą 1:72

 

Bryła sklejona, starałem się nie zatrzeć zbytnio podziału. Z kokpitem był lekki problem ze względu na to, że owiewka się nie chce zamknąć, więc zrobię uchyloną. Zaraz psiknę wszystko surfacerem i poszukam niedoskonałości i zacznie się montaż reszty. Jeśli zrobię coś, co nie będzie pasować, w tym sensie, że dana antena nie będzie do tej wersji to wybaczcie

 

34979848064_f46f67b778_b.jpg

 

35687844931_14d46a9055_b.jpg

 

Wstępnie ustaliłem że malowanie będzie albo 4104, albo 4118.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.