Skocz do zawartości

1:72 ZTS Plastyk RWD 5


Headhunter88

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 95
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Tą aktualizacją zgasiłeś wszystkich zwolenników scratcha, którzy Cię do niego zachęcali. Ale wbrew pozorom nie udowodniłeś, że nie mają racji - po prostu Ci się nie chce... Bo zaszpachlowanie łączenia na równo i nawet odtworzenie tego żebrowania, nie przekracza niczyich możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Chciałem tylko te drzwi wyciąć i jak dla mnie nie wyszły jakoś dramatycznie źle, a skrzydła to sory ale nie wiem czemu tak źle wyszły...

 

No to Ty i odbiorcy Twoich "prac" mają zupełnie rozstrzelone gusta co do tego jak powinien model (nawet taki sobie) wyglądać.

I nie wiadomo już czy śmiać się czy płakać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie wiadomo już czy śmiać się czy płakać...

 

Trza to wziąć na spokój.

Bardzo niewielu potrafi robić ładne rzeczy od startu. Są tacy, ale to tak jak z każdym talentem rodzą się rzadko.

Zrób 10 modeli, każdy trochę lepiej niż poprzedni. Ten jedenasty będzie dopiero "diagnostyczny".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trza to wziąć na spokój.

Bardzo niewielu potrafi robić ładne rzeczy od startu. Są tacy, ale to tak jak z każdym talentem rodzą się rzadko.

Zrób 10 modeli, każdy trochę lepiej niż poprzedni. Ten jedenasty będzie dopiero "diagnostyczny".

 

Tylko liczba się nie zgadza z tymi 10-cioma "na rozpęd".

Jeśli o mnie chodzi to małe uaktualnienie-po pierwsze nie jestem nowicjuszem w branży modele sklejam końca lat 90 XX wieku i mam ich na koncie pewnie ze 200 szt. Jeśli chodzi o takie którymi mógłbym się poważnie pochwalić (pomalowane aerografem, poszpachlowane itp.) będzie ich pewnie około 60-70, ale niestety kilka lat temu musiałem sobie odpuścić modelarstwo z powodu studiów, spraw rodzinnych itp.

 

"Rozbiegówka" jest caaaaaaałkiem spora i końca nie widać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim-chyba najbardziej kontrowersyjny model ostatnich miechów na Modelworku został skończony.

Wszystkie komentarze mile widziane

xBs8sht.jpg

5Tqrn0i.jpg

cdqLI18.jpg

bCa2hxD.jpg

Xwp6scx.jpg

am70l6V.jpg

KuHQwN3.jpg

"Rozbiegówka" jest caaaaaaałkiem spora i końca nie widać...

Wiem, ale podpowiedz lepiej co zrobić by bylo lepiej...

BTW mam na koncie kilka czystych i ładnych modeli sprzed ok. 5 lat, mogę pokazać w wolnej chwili.

Cóż, ilość nie zawsze przechodzi w jakość.

Ja potraktuję to RWD jako pierwszy model Headhuntera i zacznę odliczanie dopiero teraz:)

Rozliczacie Headhuntera z jego pracy, jakby robił na Wasze zlecenie... Nie za ostro?

Dzięki Panowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj namoczyć i zerwać kalkomanię z literami 'SP- ', maźnij ją od spodu sidoluxem albo błyszczącym lakierem bezbarwnym i nałóż jeszcze raz. To srebrzenie strasznie psuje przyzwoicie wykonany model.

 

Były czynione już takie zabiegi, a wcześniej wyglądało to o wiele gorzej...ale dziękuje bardzo za radę i komentarz

 

Fajna mapa, ale chyba brakuje Sudanu Południowego.

 

Co zrobisz jak nic nie zrobisz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.