Skocz do zawartości

F-14 / 1:48 / Tamka+różne


Dorotka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 97
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Panowie z Airesa postarali się bardziej.

 

Za kokpit w cenie całkiem niezłego modelu w 1:48 to musieli się postarać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dobra Jacuś. Kupiłeś już Eduardy, trudno by inne były lepsze... Ale zdjęcia nie kłamią.

 

Ale w czym fotele z zestawu Airesa są lepsze od tych z zestawu Edka? Chętnie się dowiem. I bynajmniej nigdzie nie napisałem, że te Edkowe są naj... Napisałem jedynie, że mnie odpowiadają. Mam wrażenie, że bijesz pianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna robota w pierwszej chwili gdy zerknąłem na zdjęcie myślałem że to fotka "żywych foteli" tak na marginesie nie wiem dlaczego mimo zaznaczenia jako obserwowanych kilkunastu warsztatów nie dostaję informacji na bieżąco a czasami w ogóle o nowych wpisach też tak macie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna robota w pierwszej chwili gdy zerknąłem na zdjęcie myślałem że to fotka "żywych foteli" ....

 

Dzięki, ale te fotele, to jeszcze trochę wymagają... Ale kierunek chyba słuszny, teraz zaczynam męczyć pasy i sprzączki...

P.S. Też nie dostaje powiadomień od jakiegoś czasu...

 

0014b_zpszdze4l37.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale blaszki zanadto odcinają się od reszty. Mam nadzieję, że lekko je pobrudzisz.

 

Krzeselka pierwsza klasa

 

 

Dzięki Slee! Co do ostatecznego "uwalenia" wszystkiego jakimś syfem, to trzeba jeszcze trochę poczekać.... Ale SnaQ-u uwaga jak najbardziej zasadna... Generalnie to te pasy z blach mi się nie podobają. Nie wiem czy źle szukałem, ale innych nie znalazłem...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Sabatms...

 

Obrobiłem skrzydła od Kasl Hobby... Bardzo sympatyczna żywica, miękka i bezproblemowa w obróbce. Sloty trzeba będzie trochę poprawiać na krawędziach, ale generalnie fajne "to to" jest.

 

 

0015_zpseglfz9jq.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać koniec...

 

 

Wygląda to fajnie, jak na zestawy, których użyłeś, ale pamiętając Twoje dokonania z poprzedniego warsztatu F-14 czuję duży niedosyt. Jestem w stanie zrozumieć, że to produkcja prosto z pudła (pudełek) ale uchwyty na fotelach mnie w ogóle nie przekonują. Zarówno na zdjęciach jak i na żywo - w tych modelach co widziałem.

 

Ale ogólnie bardzo fajny warsztat i obserwuję go z przyjemnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać koniec...

 

 

Wygląda to fajnie, jak na zestawy, których użyłeś, ale pamiętając Twoje dokonania z poprzedniego warsztatu F-14 czuję duży niedosyt. Jestem w stanie zrozumieć, że to produkcja prosto z pudła (pudełek) ale uchwyty na fotelach mnie w ogóle nie przekonują. Zarówno na zdjęciach jak i na żywo - w tych modelach co widziałem.

 

Ale ogólnie bardzo fajny warsztat i obserwuję go z przyjemnością.

 

W tej sytuacji nie masz wyjścia i musisz zrobić samodzielnie, takie które Ci będą odpowiadać i nie będą budzić niedosytu... Ten model to zabawa pudełkami bez przeróbek i tak już zostanie... Chcę się przy nim dobrze bawić i tyle...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza wtopa... Skrzydła okazały się delikatnie mówiąc "trafione". To, że są ugięte to pikuś, są też nieco skręcone, mają różną grubość i drut wystaje. Gorąca woda w tym wypadku nie da rady. Także, tego... Wku... się, bo nie chce mi się tych czerwoności wystających pominąć Czarno to widzę, ale napisałem do Kasl Hobby (via FB) i obiecali wysłać nowe... Twierdzą, że drut nie ma prawa wystawać i jeżeli tak jest to znaczy, że trafił się wadliwy egzemplarz. Zobaczymy jak przyślą nowe...

 

 

 

SK%20002_zps0s6wagwl.jpg

 

SK%20003_zpssdgdxfvh.jpg

 

SK%20004_zpsief4kskk.jpg

 

SK%20001_zpsl77n6pd2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(..)Ten model to zabawa pudełkami bez przeróbek i tak już zostanie... Chcę się przy nim dobrze bawić i tyle...

 

Jak z pudełek, to z pudełek. Ale skrzydła to faktycznie wyglądają jak od jakiegoś airlinera lub szybowca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(..)Ten model to zabawa pudełkami bez przeróbek i tak już zostanie... Chcę się przy nim dobrze bawić i tyle...

 

Jak z pudełek, to z pudełek. Ale skrzydła to faktycznie wyglądają jak od jakiegoś airlinera lub szybowca...

 

Skrzydła to całkowita kicha i patrząc na to jak są wykonane to wcale nie jestem przekonany, że te "nowe" będą inne... No ale zobaczymy, najwyżej zostawię zestawowe... Mówi się trudno, będzie kiedyś AMK to może tam da radę...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majac w pamieci cene tych skrzydelek, bodajze wyzsza niz za model, to trudno to okreslic ten stan w miare cywilizowanym slownictwem.

 

(sorka za brak polskich liter, ale korzystam nie ze swego kompa)

 

Nie ma co przeżywać, to tylko zabawka jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majac w pamieci cene tych skrzydelek, bodajze wyzsza niz za model, to trudno to okreslic ten stan w miare cywilizowanym slownictwem.

 

(sorka za brak polskich liter, ale korzystam nie ze swego kompa)

Nie wiem jaka cene widziales i gdzie ale w sklepie Modelmaker dostepne sa za 175.50zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majac w pamieci cene tych skrzydelek, bodajze wyzsza niz za model, to trudno to okreslic ten stan w miare cywilizowanym slownictwem.

 

(sorka za brak polskich liter, ale korzystam nie ze swego kompa)

Nie wiem jaka cene widziales i gdzie ale w sklepie Modelmaker dostepne sa za 175.50zl

 

Z tą różnicą, że nie są dostępne... Jak widać łatwo się pomylić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.