Skocz do zawartości

Mil Mi-4A Master Craft 1/72


rymulus

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 months later...
  • 4 months later...
W dniu 2.05.2018 o 23:09, rymulus napisał:

Straszysz tak i straszysz, a skończy się tak, że ja dokończę mój model a Ty swojego nie zaczniesz

8QvHTPR.jpg

:jezyk:

sorry ale nie mogłem się oprzeć pokusie :glupek:

Edytowane przez abtb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowita robota. Nie mogę się doczekać kolejnych efektów! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, sebastain napisał:

Właśnie do mnie dotarło, że to Mastercraft :)

Więc nie ma słabych modeli, są tylko słabi modelarze :) (To oczywiście żart, mam nadzieję, że nikt nie poczuje się urażony )

KP, Mistercraft i Smer to te same wypraski, a sam model jest dość poprawny.

2 godziny temu, joles napisał:

Niesamowita robota. Nie mogę się doczekać kolejnych efektów! 

Muszę dokończyć dwa rozgrzebane modele i będę znów brał się za Mila. W świetle nowych faktów (świeżo znalezionej dokumentacji zdjęciowej) około 50% tego co do tej pory zrobiłem idzie do kosza. 

  • Like 1
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.01.2019 o 18:35, rymulus napisał:

W świetle nowych faktów (świeżo znalezionej dokumentacji zdjęciowej) około 50% tego co do tej pory zrobiłem idzie do kosza. 

Ale jak to? ? Co tam znalazłeś? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, joles napisał:

Ale jak to? ? Co tam znalazłeś? 

Przeglądając ponownie sieć znalazłem na rosyjskiej stronie zdjęcia z kapitalnego remontu (przywracanie do lotu) Mi-4. Na kilku z nich widać dokładnie miejsca których wyglądu się tylko domyślałem mając na zdjęciach tylko ich kawałki. Na tych nowych zdjęciach jest śmigłowiec z wymontowanym silnikiem i wszelkim osprzętem z komory silnikowej. Dzięki temu widać jak dokładnie wygląda ściana między silnikiem i kabiną transportową, tą właśnie ścianę muszę przerobić lub zrobić ją od nowa. Drugie miejsce to przedział reduktora wirnika głównego, tam praktycznie wszystko jest do zbudowania od nowa.

Przykład.

AkJqjap.jpg


uBa3Ht9.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest pułapka na detalistów - z jednej strony modelu w takiej koncepcji nie da się zbudować w kilka miesięcy, a z drugiej w takim czasie wypływają nowe fakty i dowody... Do tego budując jakiś zespół 2 lata po starcie, robisz to już ładniej i lepiej niż to co na starcie...

W każdym razie podziwiam upór w szukaniu i budowaniu i czekam na postępy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, rymulus napisał:

Przeglądając ponownie sieć znalazłem na rosyjskiej stronie zdjęcia z kapitalnego remontu (przywracanie do lotu) Mi-4. Na kilku z nich widać dokładnie miejsca których wyglądu się tylko domyślałem mając na zdjęciach tylko ich kawałki.

Jeżeli tak, to rozumiem :D Lepszych już chyba nie mogło być. Trzymam kciuki! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.