Skocz do zawartości

Nowy Rok -nowe postanowienia SU -22 M4 Kitty Hawk 1:48


jureczek

Rekomendowane odpowiedzi

Kamo wygląda zgodnie, ale dolne powierzchnie za jasne chyba że to wina zdjęć... Lotki na górnej powierzchni także powinny być aluminiowe.

 

Lotki były tam w kolorze alu ? czy miałeś na myśli klapy skrzydłowe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jureczek - szatzun za to że mimo tych problemów nie poddałeś się. Naprawdę podziwiam. Model wygląda dużo lepiej niż wcześniej. Fajnie byłoby zobaczyć galerię końcową. Trzymam kciuki za to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje , dodaje to energii do działania

Galeria końcowa ,oczywiście , staram sie doprowadzać temat zawsze do końca

Jednak dużo pracy jeszcze przedemna .Pryśnięty jest tylko kadłub

Prace Bardzo zwolniły w domu mam szpital . Mnie na razie meczy ostry katar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę przekichane

Podłubałem troszkę przy belkach

 

HhWfS5A.jpg

 

bXSLfKF.jpg

 

fZQ0zjV.jpg

 

IMv2H8U.jpg

 

0oKcf0B.jpg

 

MRcyqej.jpg

 

Na fotach widać ze potrzebna będzie jeszcze praca .Czekam na Surfacera , bo resztkę wylał mi kochany wnusio .Trochę się wkurzyłem , ale przeżyłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Powoli do przodu .Pracy z tym duperelkami ogrom .Spaprałem zawieszenie ,źle odczytałem instrukcje i źle dokleiłem elementy . Po korekcie z fotkami naprawiam bledy .

 

PsPxCIU.jpg

 

LDazQ0P.jpg

 

3iY3eO8.jpg

 

JUHkc1P.jpg

 

wk2AXT7.jpg

 

ff4K4r2.jpg

 

TERNams.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te otwory na grzbiecie i pod kadłubem to na światła stroboskopowe? Obawiam się że egzemplarz który robisz ich niestety nie posiadał...

 

Na tym etapie, po tylu poprawkach, to już bym odpuścił

Chyba masz rację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej nie dopatrzyłem . Myślałem ze będą tam elementy przezroczyste - odpuszczę

Mam za to solidny problem z malowaniem kabelków. Jak w komorze podwozia przedniego i i w kokpicie za fotelem jakoś je upapralem - i tak ich malo widac ,to podwozie glowne mnie dobija . Jest tam wiazka trzech kabli . Jak to pomalowac :

- probowalem Vallejo ,Model Masterem .Rzadkim i gestym . Pedzelek "000" cienki jak igla z naturalnego wlosia dl.10 mm .Malowac wolniutko kazdy kabelek po milimetrze ? ,Probowalem maznac cala wiazke na czarno ,a pozniej calosc zapuszczalem waszem w kolorze wneki -kaszana

Prosze doradzcie.

A moze jak nie potrafie to wkleic uformowane druciki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gęstość taka żeby nie zasychała zbyt szybko w trakcie malowania i żeby nie spływała sama z powierzchni. Zabezpiecz wcześniej malowaną powierzchnię lakierem błyszczącym, to będzie się łatwo czyściło niechciane plamy Vallejo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilosć "gratów" imponuje, wygląda to całkiem przyzwoicie, jednak poprawiłbym powierzchnie metalu w okolicach działek i coś trzeba zrobić ze stożkiem bo jest krzywo i taka drobnostka mocno psuje efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.