Skocz do zawartości

ISIS Land Cabrio Cruser,


TReS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 100
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No właśnie ludzika nie mam żadnego, pod to, tylko amerykańca z zestawu VS-002 , lub japoncow z Iraku, wiec tu kicha troche. Zapytam, dzięki a teraz jakies pierwsze malunki poszły, kolorowo jesiennie hehe, paka bwa kolory na lakier do włosów, reszta bez cieniowania jak narazie poszło w kolory bazowe, swierzo po malowaniu

 

2d12d345ff0338178cf4b19fc4d11d4a.jpg

 

976fcf1bd283cfaace54ddd844bbcbac.jpg

 

 

54480b4bfcb8ea8ce08644d4ad8b396b.jpg

 

a5e3d9ff299afff7f89106696cc75c9d.jpg

 

d94d37b4d38ac534ee05b35d5ff8e139.jpg

 

6c59abcbc1df6c4dfcd762a3aa3f0b9d.jpg

 

 

Jeszcze kawałek drogi z malowaniem i cieniowaniem przede mną, została do pomalowania kabina ( ja jeszcze muszę dopieścić szlifem małym) tam poleci xf-59 tamki, jak narazie doszedłem do pół matu lakieru, niech postoi do jutra i wyschnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metalic grey , nr? Chyba xf-59, wszystko na lakier do włosów, 4 kolory na przemian z lakierem, jeszcze na pace w środku muszę sie dostać do niego, żmudna robota malowaniem i zmywaniem teraz ale warte zachodu, zdjęcia nie oddają tego (chyba?) co widze na żywo, efekt piorun.

 

Prawa strona

 

00dbda09357acd9cc16949ee2a5f3a2c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne i naturalne przetarcia, robią wrażenie.

Myślisz, że "oni" cywilne autka militarnym kolorem przemalowywali ? Filozofuję a sam ostatnio suv-made tym samym kolorem potraktowałem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze mogli, przeglądając internet, natknąłem sie na wiele dziwnych malowan, np, Ford F-350, Irackiej policji oryginalnie biały lub srebrny kolor z niebieskimi drzwiami plus kogut, ISIS pomalowali wszystko jak leci czarnym matem, oprócz lamp i szyb oczywiście, wielka czarna matowa kupa, w rosyjskiej armi można juz sobie pozwolić na dowolność odcieni kolorów, a tu biliski wschód, można zrobić wszystko prawie wg mnie, duże pole do popisu, poza tym powiedzmy ze ten egzemplarz to składak rożnych innych Toyot, wiele stoi uszkodzonych,spalonych na drogach, to z nich biorą części zapasowe, wiec i taki kolorowy składak moze sie trafić, oni nie sa tacy tępi kamuflaż tez stosują, choc by najprostszy błotem umazane auto, i juz masz deseret kamo hehe

 

Dzięki za opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. apropoos Rosyjskiej Armii, "ciekawie" wyglądają "Tigr-y" i "Iveco" w różowym kamo, acha i jeszcze do wysokości szyb uwalone sugerowanym przez Ciebie "desert kamo" czyli żółto/różowym błotem ..

dobra kibicuję dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e40fc8fa8f1c38dc7fb91a274ab37136.jpg

 

Ciach kolor jest, malowane desery yellow z tamki pózniej trochu dalem buffa i rozjaśnieniłem troche kanty, nie za mocno wyszło, na zdjęciach cieżko mi to oddać, ale jest delikatnie,

I półmat z Tamki, niech se wyschnie, pózniej zacznę drapać maziać i rysować ołówkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faa26c0d6330d9a6f90368882cdf3284.jpg

 

bec3d007297c683bad5ec459d96ab40b.jpg

 

Drzwi szofera bedą szare, niechlujnie pomalowane podkładem szarym tylko, podstawka to ramka 13x18 drewniana na zdjęcia z Leroy z 2,99, plus papier 150 za 2,5 pln, papier o tyle ciekawy ze mieni sie barwą szarości/czerni i ma w sobie juz jakies białe drobinki, które przełamują czarny, na upartego można troche przykurzyć piaskiem i za niewielkie pieniądze mieć ładna podstawkę, dołożę tu jeszcze ze dwie bariery typ Jersey od Przemka Przybulewskiego,

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aa dziękuje bardzo.

No bedzie i Hilux specialstow hamerykanskich, oraz jeszcze F-350 zapewne ISIS

 

b77e7a5e1190630ca27dc143e22a2d25.jpg

 

Brakuje mnie tylko modelu hehe , M2 karabin i szmaty plecaki, i blachę na zabudowę paki juz kupiłem teraz tylko model.

 

Humwi/Dumvi, hmmmm??

Ostatnio tam zajrzewam do Was na forum humvee, a wersji od groma tez jest do zrobienia ( np z Ukrainy z Zsu na pace, o takiego bym chciał)

Chodzi mi zakup humera z Tamki po głowie, ale gubię sie w dodatkach ,tyle tego na rynku

 

Teraz obowiązki ojcowskie, wieczorem znów przysiądę przy piwku i cos podziałam bo czas goni na Bielsko musi byc gotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.