Skocz do zawartości

9A52-2 Smerch 1:35 Meng


bodzio5432

Rekomendowane odpowiedzi

Na pierwszy rzut oka wygląda jak papier ścierny...który też spełniłby rolę.

Na drugi rzut oka jednak nie wygląda jak papier ścierny. Szczególnie patrząc pod kątem, ale zdjęcie tego nie pokaże. Ogólnie to nie rozumiem za bardzo sensu tej uwagi...

Postaw tam takiego gościa:

804e3fea7034.jpg

...na wzór czegoś w podobie

9458064-parada-wojskowa-643-398.jpg

fotki poglądowo z sieci

 

No ten pomysł jest ciekawy, choć drogi bo 40$, a mnie by interesowała tylko jedna figurka. No i dostępność w EU znikoma, a przynajmniej ja nie znalazłem.

 

Nowe zapory czołgowe z Miniart'u pasowały by tu idealnie ;).

Można by zrobić takie płotki oddzielające publiczność, a za płotkami postawić jakiś słup informacyjny albo coś innego.

13685928-kharkiv-ukraine-may-09-military-parade-of-victory-day-on-freedom-square-on-may-09-2012-in-kharkiv-uk.jpg

 

Trochę odbiegam już od tematu ale na upartego kosz na śmieci też by mógł stać.

d9e279b64e90931e77071420d70df4b9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 82
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bodzio, a może daj tam jakiegoś reportera?

https://www.mojehobby.pl/zdjecia/9/5/3/1014_rd.jpg

 

Jest jeszcze jedno wyjście- aby model stał się ostrą krytyką działań Putina i jego kamandy, dajesz tam obdartą staruchę-

 

17148_rd.jpg

 

oto złowrogi kagiebista zbroi się na potęgę , a zwykłych ludzi radzieckich głód i niedola dręczą Od razu masz wymowę społ-polityczną i uznanie wrażliwych społecznie mediów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model Smerch-a jest świetny sam w sobie ale dioramka w stylu День Победы to już byłoby mistrzostwo. Można poczekać do 9 maja, będą nowe foty/inspiracje. Jestem ciekaw na jakie "figsy" w ostateczności się zdecydujesz. Czy od Placu Czerwonego nie fajniejszy byłby jakiś zaułek Moskwy z przygotowań itd... tylko skąd wytrzasnąć plakaty, reklamy w grażdance/cyrylicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Prace nad podstawką chylą się ku końcowi. Wszystkie elementy są już pomalowane i czekają na montaż. Posadziłem sobie trawę. Mimo, że sadzarkę mam od roku to dopiero teraz jej użyłem . No i efekt:

7LJyadf.jpg

 

I zbliżenie:

IaaLqk2.jpg

 

Myślę, że względnie może się podobać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyście się tu nie napinali koledzy cudzymi podwórkami..to na naszym podwórku i tak jest kondominium r-n pod ....(wiadomym) zarządem powierniczym...

Więc zejdźmy proszę z tych tematów politycznych bo przypomina mi to scene rozmowy dwóch pijaków w karczmie w "Przygodach pana Michała".

 

Model fajny☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na obecną chwilę prace nad dioramą uważam za zakończoną. Długą drogę przebyłem od rozpoczęcia pracy nad modelem, aż do czasu obecnego. Wiele rzeczy robiłem też pierwszy raz. Mam jeszcze wątpliwości co do ustawienia pojazdu na pasie. Możliwe, że dojdzie jakiś drugi pojazd, na tyle mały by nie sprawiał wrażenia ciasnoty. Brakuje jeszcze liny holowniczej na przednim zderzaku, ale to na razie mogę sobie podarować. Muszę się wyposażyć w lepsze oświetlenie i tło, więc na pełnoprawną galerię trzeba będzie trochę zaczekać. Zapraszam do oglądania :

pxYwFKa.jpg

 

QV5VhzM.jpg

 

TQgp5IV.jpg

 

h87dkQY.jpg

 

pGLIrAA.jpg

 

Tak, wiem, robienie zdjęć kiepko mi wychodzi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super to wszystko wygląda ale jakby dodać jeszcze jakąś figurkę to na pewno ożywiła by całą dioramę

 

Wcześniej ktoś podrzucał Ci figurki żywiczne za 40$ ciężko dostępne w EU,ale patrz co zvezda ma w planach na MAJ

 

xetw43yh.png

Zdjęcia z oficjalnej strony Zvezdy

 

Po prostu jakby czytała w myślach

( Chodzi mi o żołnierzy paradnych )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super to wszystko wygląda ale jakby dodać jeszcze jakąś figurkę to na pewno ożywiła by całą dioramę

 

Wcześniej ktoś podrzucał Ci figurki żywiczne za 40$ ciężko dostępne w EU,ale patrz co zvezda ma w planach na MAJ

 

xetw43yh.png

Zdjęcia z oficjalnej strony Zvezdy

 

Po prostu jakby czytała w myślach

( Chodzi mi o żołnierzy paradnych )

 

Fajnie, dzięki za info . Choć na razie z braku obejścia z figurkami pomyślę nad jakimś pojazdem. Myślałem nad Gaz Tiger tylko nie wiem czy nie będzie mu tam za ciasno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super ! Pojazd świetny ! Ja bym nieco przykurzył chodnik, ławki poobijał. No i nie wiem do czego ten kawałek płotka ? Jak już coś cały płotek za ławkami oddzielający trawnik od chodnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.